Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ovaj ce da traje duze od mog... :)

A ta maska je (mislim) dolazila na Rallyu za US... drug je jedan imao istog al slupao sve naprijed...
Bilo je na pik skoro ista s farovima cak... al se moras zaroviti, jer je davno koliko se sjecam postavljen oglas... ;)

... o_O al sve mi se cini da ova maska naopako stoj??? o_O ... ili mi se cini???
hahahaha....
 
Član
Ovaj ce da traje duze od mog... :)

A ta maska je (mislim) dolazila na Rallyu za US... drug je jedan imao istog al slupao sve naprijed...
Bilo je na pik skoro ista s farovima cak... al se moras zaroviti, jer je davno koliko se sjecam postavljen oglas... ;)

... o_O al sve mi se cini da ova maska naopako stoj??? o_O ... ili mi se cini???
hahahaha....
Ma i meni je cudna ba nisam nigdje nasao ovakvu nalazio sam ih slicnih nekako je neobicna cudna sa ovim prorezom ispod haube :D a dobro stoji na plitkoj karambolci :D hajde ovdje cu ih ja okaciti sto nadjem na piku mislim slike pa da mi pomognes malo :D
 
Član
Hvala hvala svima na podrsci!!!!!!!!!!!

Danas nesto boje uzeo i sprickita da odradim unutasnjost pod da ga ofarbam posto je stavljen bjeli plastobit i da polijepim onu lepenku za vibracije i azmafon i lagano da ga pocnem unutra sastavljati... Vec razmisljam o unutrasnjosti kako da to presvlacim sve nekih kombinacija sam nasao al eto prijedlozi su dobro dosl i evo te tri259895_329426193832205_1013451368_n.jpg 3575463551_4.jpg 8064090943_a304631d7b_b.jpg kombinacije kojima sam blizu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top