Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel ostaju isti kotaci msl valjalo bi ih malo prilagoditi boji interijera ako budes isao na bez...;)
isto ostaje sve Ide plava linija oko maske karambolke crne ostaju izbacena prednja tablica kao sto je bilo felge iste idu samo sto idu na poliranje ponovo i guma umjesto starih koje su bile 175 55 15 sad ide samo 175 50 15... Jedina opcija mi je da nekad u buducnosti nabavim BBS RS 16-ke sto se tice tockova :D. Unutra ostaje crna tabla satovi idu u srednju konzolu umjesto pepeljare a gore cu ostaviti ovaj dvd koji imam nije za OLDSCHOOLA al kad budem mogao narucim sebi odgovarajuci plajer... nezz zasto bih dirao boju felgi radi boje entarijera...
 
Član
ovo ti treba ;)
DEX-P-90-RS.jpg
 
Član
Ali kakav drveni look pajo ima :D strava jarane, strava... a zvuk je bolji nego na bilo kojem novijem, al je i cijena 4-5 joja :D
 
Član
Ali kakav drveni look pajo ima :D strava jarane, strava... a zvuk je bolji nego na bilo kojem novijem, al je i cijena 4-5 joja :D
taman ko moj dvd :D prodam dvd kupim to :D
heheh naci ce se naletit ce se polahko
moze i dvd za prvu pomoc a poslije cemo ganajati nesto orginalnije da mi je auto staviti na cestu i registrovat ga unutrasnjost ce se onda lako rjesavati mislim ti detalji stni oko unutrasnjosti :D
 
ako ga pocnes vozat prije tih sitnica, neces ih nikad zavrsit, ovo ti pisem iz licnog iskustva, imam i ja dosta dijelova sto trebam ubacit a sutam ih po garazi 2-3 godine
 
Član
ako ga pocnes vozat prije tih sitnica, neces ih nikad zavrsit, ovo ti pisem iz licnog iskustva, imam i ja dosta dijelova sto trebam ubacit a sutam ih po garazi 2-3 godine
hehhe ne izlazi on iz garaze dok se sve ne zavrsi a to sam mislio da bude u 1005 mehanicki ispravnom stanju i da ga registrujem... sve ja to znam i prosao sam zadnjih godinu bilo je djelova koji i sada cekaju na ugradnju :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top