Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lijepo kolega ao ga ovako budeš natasvio pakovati ima da bude baš kako treba...sretno u nastavku radova...pozzzz
 
Član
Evo par stvari koje cu u medjuvremenu da uradim i polijepim :D
Sve idu na zadnju sajbu
 

Prilozi

  • I-love-my-vw-sticker-v2.jpg
    I-love-my-vw-sticker-v2.jpg
    23 KB · Pregleda: 60
  • images.jpg
    images.jpg
    18,6 KB · Pregleda: 68
  • peace_vw.jpg
    peace_vw.jpg
    28,7 KB · Pregleda: 64
  • turbo-diesel-inside-sticker-.jpg
    turbo-diesel-inside-sticker-.jpg
    20,7 KB · Pregleda: 61
Član
Eh evo danas se malo sastavljalo montiralo svasta :D
Prednji trap komplet postavljen ostali amortizeri samo...
Servo letva sa crijevima montirana...
Crijeva od kocnica montirana ...
Brava paljena namontirana uz malo prepravki...

Dobar sam bio za 3,5 h sam ovo sve odradio :DDSCN9368.JPGDSCN9369.JPGDSCN9370.JPGDSCN9372.JPGDSCN9373.JPG
 
Član
Eh nakon duzeg odmaranja i prikupljanja preostalih djelova evo me opet sa jednim malo vecim update-om. Kupljeno je jos mnogo djelova koji su falili a i nesto od tih djelova nije falilo nego eto onako naletilo pa kupio hehhe.... Nabavljene rabbit oznake na blatobranima i na zadnjem veznom limu rginal od dvice jos fali na masku zec sto ide :D
Kupljen interkuler od golfa 4 1.9 tdi 110 kw imaju dvije slike kupljen je od noketa kolege sda foruma...
Sto se radova tice namontiran je kocioni i usput prepravio sam i nabacio cilindar kvacila, prepravnjene pedale i zasarafljene, nabacne saltebl i sajle pruzene, krajnice skracene i narezan navoj...
Nasao sam gevinde kod prijatenja tako da ce i one leci u skorije vrijeme cekaju me dok zavrsim neke bitnije stvari na autu...

Sto se tice motora u subotu ujutro startamo sa slaganjem motora i instalacijom pa kako ovaj elektricar kaze mogli bi da ga upalimo u subotu navece...
Et valjda nisam nista fulio i preskocio :D

DSC_3248.JPG DSC_3249.JPG DSC_3250.JPG DSC_3251.JPG DSC_3248.JPG DSC_3249.JPG DSC_3250.JPG DSC_3251.JPG DSC_3252.JPG DSC_3253.JPG DSC_3254.JPG DSC_3255.JPG DSC_3256.JPG DSC_3257.JPG
 
Član
druze svaa cast, sto rece kolega ovo se zove ljubav prema autu znam kako ti je i ja sam imao malu nezgodicu prema tome samo naprijed ne odustaj auto je za svaku pohvalu.... L.P
 
Član
druze svaa cast, sto rece kolega ovo se zove ljubav prema autu znam kako ti je i ja sam imao malu nezgodicu prema tome samo naprijed ne odustaj auto je za svaku pohvalu.... L.P
hvala hvala drug
Pogino sam vise bilo mi je dosadilo i pocelo me nervirat pravo i onda uzmem pauze 10 dana i sad opet navalio da radim ali ide onako kako hocu necu da zurim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top