golf mk2 1.6 GTD mr.Blue

golf mk2 1.6 GTD mr.Blue

Član
komsija,auto je ispalo extra!
svaka cast, samo u projektu nigdje nisam vidio da spominjes starog,a ja predpostavljam da ovdje im dosta njegove zasluge.
 

MTR

Član
GreenDevil je napisao(la):
fina dvica, podsjeca me na moju :lol::lol:

:lol::lol::lol:


dobra boja , fino fino , malo zadnja karambolka grbava al to je nista , sire fele brate mu fale i da bude zemlja-zemlja :cool::cool::cool:
 
Član
nikola95 je napisao(la):
Druze extra ti je golf........Eto samo sto Col3 govori stavi kakve falcerice i pragove.....I ima da gori......:cool: :cool: :cool:

i motor aBd... :D

-adnan- je napisao(la):
komsija,auto je ispalo extra!
svaka cast, samo u projektu nigdje nisam vidio da spominjes starog,a ja predpostavljam da ovdje im dosta njegove zasluge.

hehe, da stari je zaslužan za lim i farbanje, a pomogao mi je dosta i oko ostalih stvari, i zato mu hvala neizmjerno....pravo da se zahvalim i svima ostalim koji su pomogli u radu i ostalom...thx

MTR je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
fina dvica, podsjeca me na moju :lol::lol:

:lol::lol::lol:


dobra boja , fino fino , malo zadnja karambolka grbava al to je nista , sire fele brate mu fale i da bude zemlja-zemlja :cool::cool::cool:

kupio sam i karambolke obje, originalne švabice...sad moram njih pripremiti pa da ih stari prešprica...
 
Član
Pa moram i ja da pohvalim komšiju ti si negdej iz hrasnice??jel...extra golf sretno u nastavku...pozzzz:cool:
 
vidio sam ovog golfa i uzivo i sve pohvale za vlasnika tj sviraca :cool:
znam te preko Emira Hodzica iz Zenice,jednom smo zajedno odmarali na Almy pumpi kod Zenice,kad si se vracao sa grupom iz Zagreba ;)
 
Član
e svaka cast golf je jedan od najboljih koje sam vidio
a mozes li mi reci koja je ovo boja i kod ako nije neka tajna
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
vidio sam ovog golfa i uzivo i sve pohvale za vlasnika tj sviraca :cool:
znam te preko Emira Hodzica iz Zenice,jednom smo zajedno odmarali na Almy pumpi kod Zenice,kad si se vracao sa grupom iz Zagreba ;)

sjećam se naravno, pozdrav za Zenicu i vidimo se za koji dan dole :D

hvala svima na komentarima pozz...

Amer je napisao(la):
e svaka cast golf je jedan od najboljih koje sam vidio
a mozes li mi reci koja je ovo boja i kod ako nije neka tajna

a bude i šifra dok ja to nađem...
 
Član
dino1 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
vidio sam ovog golfa i uzivo i sve pohvale za vlasnika tj sviraca :cool:
znam te preko Emira Hodzica iz Zenice,jednom smo zajedno odmarali na Almy pumpi kod Zenice,kad si se vracao sa grupom iz Zagreba ;)

sjećam se naravno, pozdrav za Zenicu i vidimo se za koji dan dole :D

hvala svima na komentarima pozz...

Amer je napisao(la):
e svaka cast golf je jedan od najboljih koje sam vidio
a mozes li mi reci koja je ovo boja i kod ako nije neka tajna

a bude i šifra dok ja to nađem...



hvala puno
 
Top