golf mk2 1.6 GTD mr.Blue

golf mk2 1.6 GTD mr.Blue

BHT Ovisnik
prelijep,sviđa mi se,samo kad si vec ga ovako fino sredio stavi neke falcare na njega,cini mi se da te bbs ne zanima,nađi kakve rh cup,fino poliraj i stavljaj:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
prelijep,sviđa mi se,samo kad si vec ga ovako fino sredio stavi neke falcare na njega,cini mi se da te bbs ne zanima,nađi kakve rh cup,fino poliraj i stavljaj:cool:

slažem se za rh cup i čim nalete neke 15-ke uzimam :)

LSD je napisao(la):
samo jos da je nac G60 pragove i rubove :(

slažem se i za pragove i rubove i ako neko ima sad znate kome treba... :D
 
Član
Druze extra ti je golf........Eto samo sto Col3 govori stavi kakve falcerice i pragove.....I ima da gori......:cool: :cool: :cool:
 
Član
WooooooooooooW :icon_eek: Prelep je, verujem da nema mnogo plavih golfova ovako sredjenih, obicno su crni il tako nesto tamno, ovaj tvoj je extra, bas odudara od mase :cool::cool::cool:
 
DObar golfac svaka cast bas ono kako treba ni previse ni premalo bas je zlatna sredina kao sto bi rekao stari narod..... (Mogu zamisliti kako ti je zanimljivo stalno otvarati brave na daljinski za svaka vrata.....)
 
Legend
svaka cast , dobro uradjen golf !! vidim da su bile borbet bs , odlicno su sjedale ... mislim da si ih trebao ostaviti
al sve u svemu , jos jednom svaka cast kvalitetno i prelijepo uradjeno auto
 
Član
mozda i najljepsi golf sto sam vidio na forumu...definitivno medu prvih 5..samo falcare jos;)
 
Prelijep golf ;)

Boja odlicna

Kao sto drugi kazu G60 rubovi i pragovi sa tojom bojom bilo bi exstra :cool:
jer jos nisam vidio takvog sa tom bojom pa eto nek prvi tvoj bude :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
dino1 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
prelijep,sviđa mi se,samo kad si vec ga ovako fino sredio stavi neke falcare na njega,cini mi se da te bbs ne zanima,nađi kakve rh cup,fino poliraj i stavljaj:cool:

slažem se za rh cup i čim nalete neke 15-ke uzimam :)




ja neki dan ih prodao za 350km:cool:
 
Top