golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
iskreno se nadam da ces uspjeti skupiti sve fabricke dijelove, i da ces odraditi kako si zamislio, svakako je extra vidjeti tako star auto u fabrickom stanju
 
Član
anes golf je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Kakav je ovo bijeli anti tuning pored xD

Ovaj crveni je fin fakat, samo sto rece Armin, skini ovu cizu sa sajbe i bit ce pravi german

taj bjeli pored to je auto za cime se okrecete .molio bih vas da zaobicete auto i kao sto vidite ovo je tema od crvenog. imam jos treca auto koje je anti tuning i vidicete ga na skupovima.. sto se tice cize na sajbi ona ide s auta jer auto nije german staj niti anti tnuning nego fabrika. sve skupljam fabricke djelove i sto vise se trudim da orginalniji bude gti 70tih

Bravo majstore, odličan post, i još bolji planovi..., i sretno dalje ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ova chiza na sajbi totalno kvari vanjski izgled auta

i osiguraci na haubi... ako vec ides na neki oldschool ili stock fazon sa starijim kecom, osiguraci ti nikako ne stoje :icon_smile:



poslusaj prijedloge raje, idi prema ovakvom stilu i bez suvisnih detalja ;)


i majketi kako ti je ovako velik zazor izmedju gornjeg dijela maske i haube :icon_question:
 
Član
osigurace ne skidam imam lose iskustvo s haubom. nikakav stil samo fabrika i orginalne djelove ;)

Davor_ je napisao(la):
Jel ono ostecenje na tabli od onog rev countera sto si stavljao i saravio na tablu ili gresim"?

nije osteceno tu stoji nosac za naocale pa spalo. valjda to bilo u modi 80 heehehe
 
Član
meni se ovaj kec pravo svidja valjda zbog ovih branika... fino bgm, lijepo ce ispasti kad se zavrsi.. :)

samo mi nije jasno sto drzis ovako neuredno auto kad vec kazes da ga ne vozas... :icon_rolleyes:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
meni se ovaj kec pravo svidja valjda zbog ovih branika... fino bgm, lijepo ce ispasti kad se zavrsi.. :)

samo mi nije jasno sto drzis ovako neuredno auto kad vec kazes da ga ne vozas... :icon_rolleyes:

nije neuredno. auto lezi u garazi ima 7 mjeseci ne voza se nikako, vidi se po zadnjoj sliki kakva je prasina na njemu. pored ovog auta imam jos dva pa se nemoze stici odrzavati redovno neko se mora preskociti hheheh
 
Top