golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
Sta ti se desilo sa lajsnama ? Sto su ti na lijevo strani obicne i jos fali zadnja lijeva ? Znam da si imao tanke GTI lajsne
 
Član
ima ovdje jos bruka posla da to lici na gti-a. nadam se da ces uspjeti doci do kraja. slozio bih se s noketom oko felgi;)
 
Član
Ovo dok se ne razvali u paramparčad i svaki komadić detaljno sredi i dovede u pristojno stanje, nikad neće ličiti na fin auto.
Iako sam veliki ljubitelj Golfa 1 GTI, ovaj mi je sav tužan, nikako da sve dođe na svoje mjesto, a i neće dok ne uradiš ovo što sam napisao.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ovo dok se ne razvali u paramparčad i svaki komadić detaljno sredi i dovede u pristojno stanje, nikad neće ličiti na fin auto.
Iako sam veliki ljubitelj Golfa 1 GTI, ovaj mi je sav tužan, nikako da sve dođe na svoje mjesto, a i neće dok ne uradiš ovo što sam napisao.
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Sta ti se desilo sa lajsnama ? Sto su ti na lijevo strani obicne i jos fali zadnja lijeva ? Znam da si imao tanke GTI lajsne
imam ih sve samo sto ih nisam stavio. posto je auto parkirano vazda zaboravim ponjeti da ih stavim:icon_smile:



sto se tice auta ima posla al ja nemam kad da to radima imam dosta preci stvari. auto je preslo za 2 godine neki 50km tako da se slabo i voza. lagano priupljam orginalne djelove od gti kad skupim sve idem onda lakiranje i limarija. zelja mi je da imam gti iz 70 ih i to je to:cool::cool:
 
Član
anes golf je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
nesto mi ovaj motor cudno radi jel nastelana ta k glava kako treba

niko nije diro k glavu radi savrseno samo mozda cu trebati filtere izmjenjati posto stoji u garazi

a to obavezno i nedaj ako ti radi da neko cacka oko k glave dobar golf moj cale je imo 94 iz svice uvezo bio al 82 god bio ja bio klinac obozavo sam ga cuvaj ga dobro ;)
 
Član
a nemoze se nista uradt imsa imbus na klapni na kojoj se stela ona mozes malo pojacat gorivo ide bolje al vise trosi jedino tako sto vec potrosnja bolje ide :icon_smile:
 
Član
Vala šteta da ovako propada jedan gti model, mk1 ja bih ga komplet restauriao tj ofarbao i onda garaža......to mu još fali...pozzzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Vala šteta da ovako propada jedan gti model, mk1 ja bih ga komplet restauriao tj ofarbao i onda garaža......to mu još fali...pozzzz:cool:
[/q
on drug ne propada samo se cuva na finom mjestu u garazi ;) samo skupljam orginalne djelove i naravno da cu farbati i ostaviti za sebe. vidi se na slikama koliko prasine ima
 
Top