Golf mk1-vis.

Golf mk1-vis.

Član
po ovim slikama sto ti stavljas nevidi se da je trul :icon_question: najbitnije ti je da su prednje zadnje solje zdrave a i to se moze odraditi, sve ostalo mozes zamjeniti i pun gas
 
Član
punisher je napisao(la):
po ovim slikama sto ti stavljas nevidi se da je trul :icon_question: najbitnije ti je da su prednje zadnje solje zdrave a i to se moze odraditi, sve ostalo mozes zamjeniti i pun gas

Ma nije ov previse trul al kad poredis sa ovim http://www.pik.ba/artikal/5050881/golf-1/#detaljno jest iako je moj 10 000 KM manje preso...Ali hajde radicemo ga pa cemo vidit na sta ce licit :) I dali cu poginut na 200 km/h ...Sva sreca proslogodisnji pobjednik na onom takmicenju Tica mi je komsija pa me on moze savjetovat :) Njegov je golf :123: ...Nadam se da ce bit i moj dobar :icon_rolleyes:
 
Član
Druze on je zlatan i vise od toga, kakvih sam vidjao i svi su uspjesno restaurirani bez obzira na koroziju, nemoj da se brines samo lagano sve se moze samo ne treba odustati ;)
 
Legend
ne moze se od auta ove starosti ocekivati sad da je sve tip top
ovdje ne vidim rupe ??
da li je ovo povrsinska korozija ili ga je pojelo
kako god .... povariti nove pragove , dijelove gdje se treba i vozi boze moj
ako mozes ti , ili imas dobrog varioca nema tu problema kad se dobro uradi
pitanje je koliko si spreman uloziti i raditi oko njega , ako to mozes , samo naprijed ;)
 
Član
Kao sto ti je i Eness rekao ima posla oko njega ali za dobrog varioca ovo nije nista prezahtjevno , rado bih ti pokazao kod mog prijatelja kakve je dvije bube restaurirao tj jedna se jos radii rok a varenje i farbanje im je mjeseci .ugl samo cu ti reci kada je cijeli krov protruho onda je sve jasno . ta buba se uradila za nepovjerovat isti fabrika ali je i ulozeno u nju dosta novca .. tako da sve je to koliko si ti spreman da platis i ulozis u golfa ;)
 
Član
Renault19Chamade je napisao(la):
Emir88 je napisao(la):
VW_freak je napisao(la):
Odličan nema šta!!!;)

Hvala! :icon_smile: Ali ja ipak mislim da je puno truho :icon_confused:

Druze pogledaj ovaj projekat i vidi sta je truhlo pa se onda malo preispitaj ;)

http://www.bhtuning.com/mercedes-benz-w123-restauracija-t-81626.html

Planovi ;) Samo naprijed !

U vidim sad...Ma radim svog golda nema sta :D

VW Diego je napisao(la):
odlcian golf, ne znam gdje ti vidis tu hrdju toliku?! meni izgleda odlicno ocuvan ;)

Ja sam malo pretjero i majstor mi je reko da je odlican cak i tica je reko da mi je dobar golf ;) :cool:

VwLove je napisao(la):
Druze on je zlatan i vise od toga, kakvih sam vidjao i svi su uspjesno restaurirani bez obzira na koroziju, nemoj da se brines samo lagano sve se moze samo ne treba odustati ;)

Hvala na podrsci :icon_smile: Radi se golf :D

enesss je napisao(la):
ne moze se od auta ove starosti ocekivati sad da je sve tip top
ovdje ne vidim rupe ??
da li je ovo povrsinska korozija ili ga je pojelo
kako god .... povariti nove pragove , dijelove gdje se treba i vozi boze moj
ako mozes ti , ili imas dobrog varioca nema tu problema kad se dobro uradi
pitanje je koliko si spreman uloziti i raditi oko njega , ako to mozes , samo naprijed ;)

Ma povrsinski je vecina a imam varioca za 10 :cool:

aksham je napisao(la):
Sretno u nastavku samo polako i temeljito

Hvala :icon_smile:

D_cash je napisao(la):
Kao sto ti je i Eness rekao ima posla oko njega ali za dobrog varioca ovo nije nista prezahtjevno , rado bih ti pokazao kod mog prijatelja kakve je dvije bube restaurirao tj jedna se jos radii rok a varenje i farbanje im je mjeseci .ugl samo cu ti reci kada je cijeli krov protruho onda je sve jasno . ta buba se uradila za nepovjerovat isti fabrika ali je i ulozeno u nju dosta novca .. tako da sve je to koliko si ti spreman da platis i ulozis u golfa ;)

Zivot za golfa drug :icon_biggrin: :lol: Ma puno para ce se dat na tog golfa :D Po mojim planovima
 
Član
mlh5ia.jpg


Sa srecom u nastavku projekta, samo polahko ;)
 
Član
Evo kolega dobra ponuda ;)

http://www.pik.ba/artikal/5760544/maska-i-karambolka-za-golfa-mk1/
 
Član
I te kako ti puno para ne gine ali ako se bude radio polako i stalozeno mora ispast gori zemlja
 
Top