Golf mk1-vis.

Golf mk1-vis.

Legend
uvijek drago za vidjeti kako se spasava kec
sta je u planu oko rada na njemu ?
sretno u nastavku
 
Član
punisher je napisao(la):
golf zdrav, radiona jos bolja :cool: sretno ;)

Da radiona je raj ogromna inace Opelov-Chevroletov servis...A sad kolko je zdrav ,ostavljam vama da procjenite jer nisam punoljetan jos hahaha :) tako da mi svaki vas savjet dodje dobro!

enesss je napisao(la):
uvijek drago za vidjeti kako se spasava kec
sta je u planu oko rada na njemu ?
sretno u nastavku

Neznas jesam li zakasio sa spasavanjem :icon_question: :icon_smile:
Planiram ga cijelog zavarit dje je truho pa ga ošpricat u komori i onda lagano gewinde 1.8 gti motor i gari :)
Hvala!

Maestral je napisao(la):
Pratim se u nastavku radova :cool: ;) šta si kontao radit na njemu :icon_question::icon_question: :123:

Hvala :icon_smile: Planiram ga cijelog zavarit dje je truho pa ga ošpricat u komori i onda lagano gewinde 1.8 gti motor i gari :
 
Član
Dobri planovi, samo polako ali kvalitetno. Ja sam imao istog ovakvog, i boja i motor, i ja ga budala prodam za 250KM. srecno u nastavku. ;) pozZ
 
Član
men007 je napisao(la):
Dobri planovi, samo polako ali kvalitetno. Ja sam imao istog ovakvog, i boja i motor, i ja ga budala prodam za 250KM. srecno u nastavku. ;) pozZ

Naravno nigdje mi se ne zuri :icon_smile: Da boja LA3A crvena :icon_biggrin: Hvala
 
Golf i vise nego dobar za te godine :icon_smile: Planovi dobri :cool: Boja ostaje ista ? Bio bi zanimljiv u nekoj ludoj boji i sa nekim opasno dobrim tockovima ;)
 
Član
nenadbalaban je napisao(la):
Golf i vise nego dobar za te godine :icon_smile: Planovi dobri :cool: Boja ostaje ista ? Bio bi zanimljiv u nekoj ludoj boji i sa nekim opasno dobrim tockovima ;)

Hvala :D Mislim da cu ga ustavit u istoj boji jer zelim da sto bude orginalniji ,kupujem mu i zeljezne karambolke naso u BiH 3 al stanje nula imaju jedne predobre 800 km :icon_cry: A toliko para nemam ...A felge BBS sigurno ide! :icon_biggrin:
 
Član
Planovi su dobri,samo bi ja vec kada se radi neku drugu boju uzeo..Onda ima tu par sitnica sto cine keca:GTi ralica,gti konzola,spucknapf volan,golfball rucica,GTI znakove,ali akda bih ja radio keca obavezno metalne kao sto ti kazez zeljezne branike u pod i neke 14´felge do 9J,ili nesto moze i 7-8J naprijed pozadi..ali jbga finansije su svugdje kljucne,onda neke fine stopke crvene one ili kristalne imaju fine za uski stop i to je to :cool:

Srteni da ostvaris naumljeno :icon_biggrin:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Planovi su dobri,samo bi ja vec kada se radi neku drugu boju uzeo..Onda ima tu par sitnica sto cine keca:GTi ralica,gti konzola,spucknapf volan,golfball rucica,GTI znakove,ali akda bih ja radio keca obavezno metalne kao sto ti kazez zeljezne branike u pod i neke 14´felge do 9J,ili nesto moze i 7-8J naprijed pozadi..ali jbga finansije su svugdje kljucne,onda neke fine stopke crvene one ili kristalne imaju fine za uski stop i to je to :cool:

Srteni da ostvaris naumljeno :icon_biggrin:

Posto svi pitate za planove evo tacnu sta cu radit:
Eksterijer: Farbanje ,Zeljezni branici ,Plastika za obrve zadnje kratka ,Kristalni farovi i stopke...(Sigurno sam zaboravio par stvari)
A unutra presvlacim sjedista to sam vec obavio kod majstora su onda imam konzolu gti ,rucica mjenjaca obrtomjer sat... :icon_smile:

Emir88 je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Planovi su dobri,samo bi ja vec kada se radi neku drugu boju uzeo..Onda ima tu par sitnica sto cine keca:GTi ralica,gti konzola,spucknapf volan,golfball rucica,GTI znakove,ali akda bih ja radio keca obavezno metalne kao sto ti kazez zeljezne branike u pod i neke 14´felge do 9J,ili nesto moze i 7-8J naprijed pozadi..ali jbga finansije su svugdje kljucne,onda neke fine stopke crvene one ili kristalne imaju fine za uski stop i to je to :cool:

Srteni da ostvaris naumljeno :icon_biggrin:

Posto svi pitate za planove evo tacnu sta cu radit:
Eksterijer: Farbanje ,Zeljezni branici ,Plastika za obrve zadnje kratka ,Kristalni farovi i stopke...(Sigurno sam zaboravio par stvari)
A unutra presvlacim sjedista to sam vec obavio kod majstora su onda imam konzolu gti ,rucica mjenjaca obrtomjer sat... :icon_smile:

Zaboravio sam navesti momo volan ozvucenje pojacalo++++ da ne nabrajam sitnice!
 
Top