Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala drugari:cool:
noke, rado bih ja ovo spustio ali ne mogu da priustim gewinde prije proljeca sljedece godine, a sportske amortizere ne mogu da nadjem ;)
a sto se tice snage, nimalo...cak, ga mozes lakse procepiti !!!
 
dobar kecman,bio sam vec posumnjao da si nekako povezan saljubojem,jer sam ga vidjeo cesto na onim Pirelli poliranim 14" pa i na ovim felgama..strasan zvuk....sretno u daljim radovima ;)
 
Član
hvala drugari;)

a da je magare..jeste i to sa veoma dugim nogama:lol::lol::lol:

a evo da malo osvjezim temu...moj pokusaj da napravim lijepe slike:icon_sad:

dfhd.jpg

17102010456.jpg

17102010446.jpg


a juce sam kupio i magnatove elipse od nenada sa foruma i mogu vam reci da sam veoma zadovoljan njihovim zvukom;)...u pitanju su Magnat Edition 369...taman da lijepo prate woof-a...
 
Član
radilo se prethodnih dana....napravljena kompresiona kutija...hvala svim drugarima sa foruma na korisnim savjetima;)..rezultat kvalitetan zvuk i svi prsti na broju:lol:

19102010458.jpg

19102010459.jpg

19102010462.jpg

20102010467.jpg

20102010468.jpg

20102010469.jpg

20102010470.jpg


a jutros me je cika postar lijepo obradovao:icon_biggrin:

22102010471.jpg

22102010472.jpg

22102010473.jpg


prednje - 60 mm a zadnje - 40 mm
 
super druze,moglo je jos ali dobro je i ovako pravo,hehehe ;)
kad ga pogledam sprijeda pozelio bi mu ovakve..



ili ove



a ove bi najradije..

 
Član
cross retrovizori su odlicni,,,ali kao sto ti kazes ovi poslednji su ludi do jaja...prvi put ih sada vidim;)[/align]
 
Legend
nije lose, samo nam napisi kako si zadovoljan ponasanjem auta, izgleda da nije pao koliko bi trebao ?
 
Član
e dobar golf pravo svidja mi se ,super je , samo mi se cini na ovim zadnjim slikama koda nije dobro ofarban (neravnomjerno) ili mi se cini shto je prljav ? :icon_question::icon_confused:

uglavnom golfac je ekstra :icon_smile: ocu i ja jednog :) :lol::lol:
samo ga neoj slupat(nedo bog) polako desnom stranom :lol::lol::123:
 
Član
sto se tice ponasanja auta to je sasvim ok...mnogo bolje nego sto je prije bilo...pao je tri cm dole od prethodne visine...s time sto je i prethodna visina bila niza od fabricke i to mnogo...a ove opruge spustaju oko 6 cm od fabricke visine...tako da je ok sa spustanjem iako bih ja volio da je pao naprijed za samo jos 1 cm, ali ovo je visina za svaki dan i lose vremenske uslove-snijeg prvenstveno..opruge su cvrste...

sto se tice laka....naneseno je ravnomjerno, s time, sto je pistolj bio zlo:icon_mad:...pijaca...tako da ce poliranje srediti sve...a sutra kad ga operem bice nove slike...;)
 
ovi poslijednji su bas za keca,utopio bi se snjima,jer su kockasti kao i kec (nije uvreda,nego nedo bog da je okrugal ko hyundai,bljak)a pogledaj u dijelovima za motocikle i nadji sebi da su ovakve(ima cini mi se u Bingu)nema ih niko na kecu,a bas su odlicne za unique-look....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top