Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam vec rdjavu haubu i nju koristim za specijalne prilike, hehehe....inace zeza me murija za rdjavu haubu pa je ne vozim svaki dan...jedan od komentara policajaca....gdje si ti ovo gorioooo, jbte !!!
 
Član
ubacena je muzikica u auto...sony cdx-gt200 HU, zatim philips 600W amp, i sony explode 1500W woofer....evo klipa...



drugo, ubacene su sijalice osram cool blue...ja sam zadovoljan

29092010398.jpg

30092010401.jpg


evo jedne nocne od maloprije....

03102010412.jpg
 
Član
Odlican projekat;) Kako sijaju ove sijalice, jel vise vuce na plavo ili na belo? Kakva je vidljivost:icon_question:
 
Član
hvala drug...a sto se tice vidljivosti, ona je veoma dobra....a sto se tice svijetlosti, ona je cista bijela...
 
Član
Dobra muzika...al sigurno imaš jak aku p aovo slušaš bez paljenja auta...hehhehe...nećeš dugo...pozzz
 
Član
72 Ah...varta !!!
drugo, debeli kablovi i dobra instalacija...sve u svemu sa upaljenim svjetlima i mjuzom punjenje ne spada ispod 13.35..
hvala drug...trudim se !!!
 
Član
Ma ja mjera je tooooo...inače dobra struja kod mene sa upaljenim vjetlima 14.2......hehehhehe..pozzzz
 
Član
Zanimljiv projeket mada nisam ljubitelj rat stayl al fino je vidjt i nesto malo drugacije sto se istice u masi :icon_smile:;)

Sretno u nastavku ;)

Jel ostaje ova kombinacija boja il ides na neku drugu boju i german stayl :icon_question::D
 
Član
ici ce jos gepek u mat crnu i to je to...sve u svemu trebao bi na kraju da bude nesto kao *rat patrol*...hvala svima...
 
Član
spustanje ce ici ali nista bez gewindi ili u krajnjem slucaju..plinski amo sa sportskim oprugama!!!
 
vidjam ja ovog keca cesto posto idem redovno familiji u snijeznicu ili teocak...ti zivis pokraj onog prijasnjeg skladista gdje je bio SFOR nekada...
 
Član
nisi daleko malo nize tog skladista ovaj clan zivi inace ja ga vidjam stalno decko zna sta hoce da uradi od auta i ima volje za to stoga mu cestitam jos jednom na trudu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top