Golf MK1, Mk2, MK3, Passat MK3, Polo mk4 Dijelovi...

Golf MK1, Mk2, MK3, Passat MK3, Polo mk4 Dijelovi...

Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

Da je extra dobra, trenutno nemam ni jednu, sve imaju malo hrdje, a i sto kazes ako uopce postoje takve, prosla su zlatna vremena golfa 2-ke, hrdaju i oni ko vragovi :D
 
Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

Na stanju 2x Golf mk3 za dijelova 96god obe 2x vrata, i 4x golfa dvojke ,1x polo mk4 i 1x pasat 3-ica GT, sta kome treba nek pita slobodno.. :)
 
i mene isto zanima servo za golfa 2 i ako samo znas moze li isti na golfa 1 '82 godina pa bi mi ako moze onda trebala dva serva pozdrav
 
Član
Hmmm mislim da servo od mk2 ne pase za mk1, mislim da je letva volana kod keca drugacija, ja imam za mk2, al za mk1 ne...
 
Vidim da imas servo volan dijelove. Imas li nosac servo pumpe sa zatezacem od dizela golfa dvice ili od pasata trice starija tipa?Nabavio sam sve za svog keca pa hocu postaviti.letva je drugacija nego u dvojke mora ici od cabriolet keca
 
Član
ado_d je napisao(la):
Instrument tabla iz trice?
Benz ili dizel, od benza 40km, od dizela 60...


mirsadgolf je napisao(la):
Vidim da imas servo volan dijelove. Imas li nosac servo pumpe sa zatezacem od dizela golfa dvice ili od pasata trice starija tipa?Nabavio sam sve za svog keca pa hocu postaviti.letva je drugacija nego u dvojke mora ici od cabriolet keca

Nemam pasa taj nosac posebno, ako ti dam nosac ode meni set, i onda ja moram trazit isto kao ti :)
 
Član
zadnja peta gepek vrata za golfa 1?
znaci,treba mi da su tip top
da nisu propala dole na rubu...
:icon_smile:
 
Početnik
Golf MK2 srednja konzola (enterijer) ?

Steke zadnje?

Stopke ako imas crno-crvene ?

I rucicu menjaca ako imas neku ali za 4 brzinca (stara tipa) ;)

Passat MK3 oni kolutovi od grijanja plastika unutra i okolo toga(da nije pukla) i sajle koje drze

cijene?

Pozdrav !
 
Član
ljuboje je napisao(la):
zadnja peta gepek vrata za golfa 1?
znaci,treba mi da su tip top
da nisu propala dole na rubu...
:icon_smile:

Peta vrata zdrava ko dren 30km

G2_1.6B je napisao(la):
Golf MK2 srednja konzola (enterijer) ?

Steke zadnje?

Stopke ako imas crno-crvene ?

I rucicu menjaca ako imas neku ali za 4 brzinca (stara tipa) ;)

Passat MK3 oni kolutovi od grijanja plastika unutra i okolo toga(da nije pukla) i sajle koje drze

cijene?

Pozdrav !
Srednja konzola sa pepeljarom 25km, bez pepljare 15km, rucica imam kakvih ti volja, cijena 5-10km, stopke pola-pola od GT-a nemam trenutno... Za pasata jel mu treba komplet kutija za grijanje, tj kuciste malog hladnjaka sa klapnama ili samo onaj dio sto je pricvrsen za srednju konzolu sa sajlama...
 
Član
druze jesul el podizaci na tom Polu,treba mi jedan dzek,ako imas slucajno, ako je rashodovan naravno
 
Top