GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Felne su ispale vrhunski,a sto se tice majstora,nekad i sam sa sprejom uradis i budes zadovoljan kako je ispalo ipak je sve tvojih ruku delo i potrudio si se,a za ovo farbanje nema nikakve zamerke ;)
 
MEDA je napisao(la):
Felne su ispale vrhunski,a sto se tice majstora,nekad i sam sa sprejom uradis i budes zadovoljan kako je ispalo ipak je sve tvojih ruku delo i potrudio si se,a za ovo farbanje nema nikakve zamerke ;)
hvala drug :cool:
 
img20130613164416.jpg


img20130613164112.jpg


img20130613164203xhi.jpg


jos malo pa sve 4 bbs felge na autu,odlicno izgleda golf sa ovim felgama,ima tu jos nekih detalja,ali Mirso ce to sve sredit,samo Boze zdravlja ;)
 
Član
Predobro izgleda svaka cast drug na uradjenom poslu, jesi razmisljao o GTI detaljima vani? Lajsne na A stubovima i strukturni crni dio na gepeku onaj oko brisaca i lajsnice GTI na vratima?
 
sandy_mo je napisao(la):
Predobro izgleda svaka cast drug na uradjenom poslu, jesi razmisljao o GTI detaljima vani? Lajsne na A stubovima i strukturni crni dio na gepeku onaj oko brisaca i lajsnice GTI na vratima?

lajsne imam spremne za a stubove.volio bih uraditi i one gti bočne lajsne ali vidjet ću kad dođe vrijeme za to.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top