GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Purol pasta je majka za poliranje :cool:,nije lose ispalo,ali naravno moze jos dosta bolje,ugl sretno u nastavku.
 
dzinn16v je napisao(la):
Slabo je ovo ispolirano...bez uvrede...moze to puuuuno bolje i sa najjeftinijom pastom (purol)...

možda može, ali uživo je puno ljepše nego ovako slikano mobitelom

Amer13 je napisao(la):
Purol pasta je majka za poliranje :cool:,nije lose ispalo,ali naravno moze jos dosta bolje,ugl sretno u nastavku.

Obišao sam većinu radnji koje drže boje i lakove u Zenici i nestalo im purol paste,pa sam kupio 3m pastu koju svi hvale, a i uživo je puno ljepše nego preko slika.

Malo je bilo lijepog vremena danas ,pa odlučim poklopce prešmirglati vodobrusnim i pređem sa plastik prajmerom i nakon što se osušio prešpricam šprickitom i poslije će ići fino šmirglanje vodobrusnim 600 i ići će na farbanje kad budu felge spremne za to.

Uploaded with ImageShack.us
 
nakon duže potrage uspio sam naći originalni nosač prednje karambolke(željezni dio ),pa danas odlučim da postavim jer sam imao slobodnog vremena,a postavio sam i žute standarne žmigavse jer mislim da su možda ljepši od onih prijašnjih providnih.prilikom motaže karambolke odlučim da skinem onu distancu ispod tablice da bude malo drugačije.neki dan sam i znak obojio u crnu boju.



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Slabo je ovo ispolirano...bez uvrede...moze to puuuuno bolje i sa najjeftinijom pastom (purol)...

možda može, ali uživo je puno ljepše nego ovako slikano mobitelom

Amer13 je napisao(la):
Purol pasta je majka za poliranje :cool:,nije lose ispalo,ali naravno moze jos dosta bolje,ugl sretno u nastavku.

Obišao sam većinu radnji koje drže boje i lakove u Zenici i nestalo im purol paste,pa sam kupio 3m pastu koju svi hvale, a i uživo je puno ljepše nego preko slika.

]

Uploaded with ImageShack.us




kakve ove zenicke radnje, a purol ima u bingu/konzumu, slabo ga drze po ovim lakirerskim radnjama, uvijek prica bilo, nestalo, evo bas jucer prodali zadnji... ;)
 
Felge uskoro gotove.Pošto nisam bio pri parama da mi neki lakirer ofarba felge odlučio sam sam da uradim.Pripremio sam felge i užasno se namučio ručno šmirglajući svaki krak jer su uski krakovi.Boju sam kupio metalik nijansu koju sam odabirao sat vremena i smatram da je extra legla.Kupio sam dva spreja boje koja koštaju 30km i bezbojni lak body 8,5km.Evo slike jedne felge kako izgleda

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us ostali materijal nisam pisao da ne tušim sa svim detaljima.datum na slici je pogrešan nisam naštimao na aparatu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top