GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: evo slika mog golfa

Dobar golfić, viđam ga svaki dan, polako i sigurno napreduješ.

Sretno!;)
 
Član
RE: evo slika mog golfa

Dobar kec nema sta.mao felga i to je to ;)

Koliko su te dosli elektricni podizaci para sa ugradnjom :icon_question:
Kako rade :cool: Mislil rade li dobro ;)
 
RE: evo slika mog golfa

golf je trenutno otisao na generalno farbanje.boja crvena akrilna 2k.broj boje LY3D.komplet je sve poskidano sem volana i istrument table.slike nisam uslikao jer nisam stigao jer sam rastavljao golfa,ali ce biti slike kad se ofarba:icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: evo slika mog golfa

Volim ove postepene lagane radove na autima.... kecic je skockan lijepo zakljucujuci iz dosad datih slika. :cool:

Sad me bas kopka kako ce da izgleda kad se to sve i oboji i da dobije sjaj. ;) samo naprijed dobar posao radis i sretno.
 
RE: evo slika mog golfa

evo jedna slika pripreme golfa.slika je stigla od majstora preko MMS-a.ovo je zamjena dijela rezervara.golf je 100 kilometara od mene pa mi je tesko uslikati samo on kad mi posalje slike.

biti ce jos slika i ja jedva cekam krajnji ishod generalnog farbanja.danas sam tepihe unutarnje oprao i skrpio nesto od koze na krajevima da bude malo ljepse estetski.

evo jos jedna slika na stoku pored sofer sajbe bilo malo istruhlo pa je uradjena fleka.nemojte zamjeriti jer su slike sa mobitela

felgice ko nije vidio ima na ovoj jednoj slici

idosa je napisao(la):
Volim ove postepene lagane radove na autima.... kecic je skockan lijepo zakljucujuci iz dosad datih slika. :cool:

Sad me bas kopka kako ce da izgleda kad se to sve i oboji i da dobije sjaj. ;) samo naprijed dobar posao radis i sretno.

i ja se nadam da ce biti super jer je previse truda dato u ovo auto
 

Prilozi

  • moj golf.jpg
    moj golf.jpg
    22 KB · Pregleda: 73
  • moj golf ..jpg
    moj golf ..jpg
    195,3 KB · Pregleda: 50
Član
RE: evo slika mog golfa

ma i ja sam isto ovako uradio danas kocku oko rezervoara evo radim je drugi put i nadam se više ne...pozzzz:cool:
 
Član
RE: evo slika mog golfa

vidjao sam ovog golfa u crkvicama na praonici,par dana za redom,primjetio sam da vise nije tamo,znaci radi se,sretno s radovima,kad bude gotovo nadam se da cu naletit da vidim kako je ispalo;);)
 
RE: evo slika mog golfa

ArminM je napisao(la):
vidjao sam ovog golfa u crkvicama na praonici,par dana za redom,primjetio sam da vise nije tamo,znaci radi se,sretno s radovima,kad bude gotovo nadam se da cu naletit da vidim kako je ispalo;);)

biti ce uskoro gotov za jedno 7 dana pa naleti zovni da vitim tvoju vozilicu moj broj je 061-411-670.

ZELA GTI je napisao(la):
LY3D je tornado crvena, nije standardna crvena;)

Sretno s radovima
hvala.trazio sam boju da bude krvavo crvena pa mi se ta svidjela

bad_look je napisao(la):
ma i ja sam isto ovako uradio danas kocku oko rezervoara evo radim je drugi put i nadam se više ne...pozzzz:cool:

ako si dobro uradio onda ce biti dobro
 
RE: evo slika mog golfa

golf ofarban pa da postavim slike.ovo je volan prije farbanja

evo slike golfa

evo sa strana
 

Prilozi

  • slika.jpg
    slika.jpg
    102,5 KB · Pregleda: 71
  • slika 1.jpg
    slika 1.jpg
    107 KB · Pregleda: 59
  • slika 2.jpg
    slika 2.jpg
    88 KB · Pregleda: 61
  • slika3.jpg
    slika3.jpg
    102,3 KB · Pregleda: 66
Član
RE: evo slika mog golfa

Ma extra ti je boja samo ga sad zaštiti i to će da bude dostra trajnije...pozzz:cool:
 
Član
RE: evo slika mog golfa

Odlicno :cool:, sta je s plastikama i branicima hoce li se farbati i postavljati ili nece :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top