GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zasad toliko slika

kad dalje uslikam postavicu pa komentirajte jer svi komentari su korisni.....

ArminM je napisao(la):
radis radis,dobro radis,samo naprijed;)
hvala

ArminM je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem,ja licno zamisljam keca u drugacijoj formi,ali dobro,kad uklopis ve plastike mozda to sve dodje na svoje,,sretno uglavnom;)
i ja sam konto na svom prebacit retrovizore naprijed,ali se nesto omisljam
ljepse su mu retrovizori ovako postavljeni skroz naprijed
 
Član
RE: evo slika mog golfa

ovo su doboke od Keca :cool: jos kad bi ih farbao u boju auta bolje bi izgledalo.Farbaj znak na masci u mat crnu, sitnica a bolje izgleda.Unutrasnjost dobra :cool:. Stavljaj felge da vidimo kako ce leci :cool::cool:
 
RE: evo slika mog golfa

Luka01 je napisao(la):
Fina unutrasnjost,jesi li farbao necim nebo ili si ga presvlacio?
presvuceno u crnu eko kozu

_vwfan_ je napisao(la):
ovo su doboke od Keca :cool: jos kad bi ih farbao u boju auta bolje bi izgledalo.Farbaj znak na masci u mat crnu, sitnica a bolje izgleda.Unutrasnjost dobra :cool:. Stavljaj felge da vidimo kako ce leci :cool::cool:
farbati moram cijelog golfa pa tako i karmann plastike i branike. a sto se tice znaka odnosno cijele maske nju cu mijenjati.ovako dajem svoju masku sa duplim farovima(crvene linije to su niklovane lajsnice i mogu se ocistiti)i uz masku dajem bijela hellina stakla za zmigavce,ako je neko zaniteresovan da zamjeni za masku noviju bez znaka imitacija g2
 
evo maske

evo da pitam usput:ima li neko onu noviju masku bez znaka iz jednog dijela ona novija tipa da bih zelio mjenjati za moju masku sa duplim farovima(lajsnice na krajevima su niklovane i mogu se ocistiti od ove crvene boje)i uz masku dajem hellina bijela stakla za zmigavce i doplatim.ako neko hoce nek se javi
 

Prilozi

  • 12.jpg
    12.jpg
    99,3 KB · Pregleda: 69
Član
RE: evo slika mog golfa

sretno jarane....lijepo si to zamislio...drzi se one slike i ima da bude top...nego hoces ti lakirati cijelo auto u onakvu boju...;);)
 
Član
RE: evo slika mog golfa

golfic je sad solidan ...samo dalje radi..vidio sam neki dan golfa sa svim karman plastikama i falcarama ..prebolesno izgleda...ja stao pa gledo ga..:cool:
 
RE: evo slika mog golfa

Taaky je napisao(la):
golfic je sad solidan ...samo dalje radi..vidio sam neki dan golfa sa svim karman plastikama i falcarama ..prebolesno izgleda...ja stao pa gledo ga..:cool:

hvala

GreenDevil je napisao(la):

hvala drugovi.felge stizu iduce sedmice i postavicu ih.dimenzija je 185/55r14 felgice petokrake
 
Član
RE: evo slika mog golfa

nije los golf samo si trebo bolje uradit ovaj tapacirung na vratima meni se nesvidja.ostalo je ok:cool:
 
RE: evo slika mog golfa

dario20 je napisao(la):
nije los golf samo si trebo bolje uradit ovaj tapacirung na vratima meni se nesvidja.ostalo je ok:cool:

polako finansije odredjuju radove

ima novina postavljen volan od pasata 3 slika uskoro
 
Član
RE: evo slika mog golfa

vidzam golfica cesto,extra izgleda nema sta,ocuvan je pravo ;) sretno u svim buducim radovima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top