GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF mk1 KARMANN

esso_sa je napisao(la):
Gdje si nabavio ovaj dihtung na siberu ? Koliko vidim, stavio si nov ?

dihtung sam nabavio od jednog druga rashodovao dvicu i jedva sam ga namolio da mi proda i dihtung sam sam platio 25 km

pukim48 je napisao(la):
svaka cast druze...veoma dobro odradjen posao ;)

hvala druze,sve se moze kad se ima volje i ponesto para
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

poceli su radovi na tabli pa evo jedna slika pocetka.ovo su podloge od plexiglasa i sat je skoro gotov jos da neko mi napravi cajgere i biti ce super

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN poceli radovi na tabli 16 strana

Na kraju ima da ispadne za 10,ja ako uhvatim sutra vremena potrudit cu se da ti zavrsim ono ;)
 
RE: GOLF mk1 KARMANN poceli radovi na tabli 16 strana

neka je sa srecom s radovima,,,,,,

struja, voce biti dovoljno prostora za raspored lampica sto vise, jbg kako nije fabrika i kod mene morao sam stavljati skoro svaki cm po diodu..... da se ne bi primjetilo, a opet na nekim dijelovima svjetlost ne moze bas najbolje docu od brojaca km, ali opet dolazi dovoljno

evo slika nekih cajgera pa preradi sebi u corelu kako ti odgovara i stampaj ;)

 
RE: GOLF mk1 KARMANN poceli radovi na tabli 16 strana

strujaze je napisao(la):
Na kraju ima da ispadne za 10,ja ako uhvatim sutra vremena potrudit cu se da ti zavrsim ono ;)

bilo bi super da otpocnemo,pa cemo sve srediti

zen_3dom je napisao(la):
neka je sa srecom s radovima,,,,,,

struja, voce biti dovoljno prostora za raspored lampica sto vise, jbg kako nije fabrika i kod mene morao sam stavljati skoro svaki cm po diodu..... da se ne bi primjetilo, a opet na nekim dijelovima svjetlost ne moze bas najbolje docu od brojaca km, ali opet dolazi dovoljno

evo slika nekih cajgera pa preradi sebi u corelu kako ti odgovara i stampaj ;)


hvala drug ja mislim da ce mi moci pomoci
 
RE: GOLF mk1 KARMANN poceli radovi na tabli 16 strana

jbg to je osnova, ostalo preradjujes po zelji, bitno je osnovu imati, i srecno i radovima, da ispadne i bilje nego zamisljeno, a u struju ne sumnjam ;)
 
RE: GOLF mk1 KARMANN poceli radovi na tabli 16 strana

zen_3dom je napisao(la):
jbg to je osnova, ostalo preradjujes po zelji, bitno je osnovu imati, i srecno i radovima, da ispadne i bilje nego zamisljeno, a u struju ne sumnjam ;)

malo samo truda i bit ce super
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

Danas skupio vremena i cijeli dan radio na krovnom tapacirungu.Prvo sam skinuo prednju sajbu i bocna stakla i krenuo sa postavljanjem neba.Nebo sam morao skinuti kad je bilo farbanje auta pa nisam stigao da ga postavim i danas sam uspio.I ima novost ugradio sam rucice na krovu od golfa dvice novije one preklopne legle super.Sutra cu postaviti slike, nisam slikao baterije bile prazne.Uglavnom to sam danas cijeli dan radio izuzev sto sam morao ganjati hlad jer je bilo prevruce.:icon_mad:
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

ArminM je napisao(la):
jesil zavrsio sat, vidim ne postavljas nikakve slike:icon_confused:

nisam jos uradio sat,kad završim biti će

evo da postavim slike postavio sam zadnje oznake ali u crnoj boji,nekako mi se tako sviđa,a da bojim slova pokusavao sam na razne načine ali je bezveze

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

neki dan sam uradio krovni tapacirung,skupio vremena jer je stojao na polici nakon farbanja pa evo slika krovnog tapacirunga koji je jos bolje utegnut,rucice golfa 2 i sa strane izgled tapacirunga.evo slika

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top