GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Moj GOLF mk1 KARMANN

danas spakovana vrata jos da ih postavim na auto,pa cu onda uslikati i postaviti slike.
 
Početnik
RE: GOLF mk1 KARMANN nove slike

trebao si makar ove rupice zacepit kad si ga vec farbao..Al dobro je i ovako,doce tu oznake
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF mk1 KARMANN nove slike

fin golf,za promjenu jako fino mu leze ove plastike,samo nađi kakve jos fine felge 14 s nesto falca,malo u zemlju i dobar:cool:
 
RE: GOLF mk1 KARMANN nove slike

CoL3 je napisao(la):
fin golf,za promjenu jako fino mu leze ove plastike,samo nađi kakve jos fine felge 14 s nesto falca,malo u zemlju i dobar:cool:

bile su felge ali trebalo para za servo volan pa ih prodao

GolFanatiCars je napisao(la):
plače za boljim felgama:cool: ostalo je vrhunac ;)

biti ce felge samo da skupim pare

Lija je napisao(la):
trebao si makar ove rupice zacepit kad si ga vec farbao..Al dobro je i ovako,doce tu oznake

nisam htjeo variti rupice jer se lim uvrne pa se mora kitovati i onda je to veliko sranje.



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN nove slike

Nisam vidio d aje neko bolje upasovao ovu opremu na običnog keca svaka čast drug na kecu odličan je..samo fele i to je too...pozzzzzz:cool:
 
RE: GOLF mk1 KARMANN nove slike

bad_look je napisao(la):
Nisam vidio d aje neko bolje upasovao ovu opremu na običnog keca svaka čast drug na kecu odličan je..samo fele i to je too...pozzzzzz:cool:

hvala drug biti ce fele
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

novo sto radim jeste tabla onosno cajgeri koji ce svijetliti samo brojevi i kazaljke a ne svijetlost odozgo.sat sam vec uspio napraviti.nabavio tablu od nekog forda i slucajnost sat isti kao moj samo malo krajeve obradio i pase na moju tablu,jos za kilometre moram nanovo praviti pa ako neko moze da mi uradi cajgere u istoj crnoj boji jer cu podlogu praviti od plexija.moj mail je mirsad.djulic@gmail.com
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top