Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Član
Blizanac :)
wjkq1z4.jpg
 
Član
Napokon se nakanio da uradim unutarnje osvijetljenje sad svaka sijalica radi, dosao drug da pomogne usput poslikao golfove jest da su prljavi i da je viber smanjio maksimalno slike i time unistio kvalitetu ali vidi se :)

kdZtazT.jpg

XeH6V9y.jpg

PAsq8v7.jpg

5TwLbgr.jpg

22CRyaJ.jpg

iZYR71S.jpg

diyNw9s.jpg
 
Član
kecina je extra svaka cast na ulozenom trudu, sam se dvoumim da li svog golfa prodat za neke smjesne pare ili mu se ipak posvetit malo i dovest ga do ovakvog stanja i izgleda da cu to i odraditi.
 
Član
Hajde neka ima netko i tko nije zadovoljan nasim susretom. Nije vise zanimljivo slusati samo pohvale, ovako cemo imat vise volje za napraviti jos nesto bolje :)

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Član
Hajde neka ima netko i tko nije zadovoljan nasim susretom. Nije vise zanimljivo slusati samo pohvale, ovako cemo imat vise volje za napraviti jos nesto bolje :)

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Sto se tice organizacije bilo je odlicno tako sto se tice vas nemam zamjerki ali sam ocekivao da ce biti vise sredjenih auta jer dosta ljudi se nije pojavilo sto sam mislio da ce biti. Svako dobro vama vidimo se i slijedeci put :)
 
Član
Sto se tice organizacije bilo je odlicno tako sto se tice vas nemam zamjerki ali sam ocekivao da ce biti vise sredjenih auta jer dosta ljudi se nije pojavilo sto sam mislio da ce biti. Svako dobro vama vidimo se i slijedeci put :)
organizacije je bila na nivou kao i svake godine, jedina zamjerka po meni je datum da je 2 tjedna nakon mislim da bi bilo više ljudi.
 
Član
Top auta koja su trebala biti a nisu dosla je nedostajalo mozda 10tak komada. Ostalo je sve standardno bilo tu. Vecina nije mogla zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta. A sto se odaziva opcenito tice mi nikada zadovoljniji. Najvise do sada ljudi kad se usporedi sa proslim godinama.

A sto se datuma tice, vjeruj mi da bi i mi voljeli da je bilo kasnije ali nismo se mogli kockati sa time. Ovaj datum smo imali zagarantiran kasnije nikakva garancija nije bila. Hale se iznajmljuju sezonski i gazda kompleksa samo ceka da dodje netko novi. Par dana prije susreta otišle gume iz hale, jedva je prozracili od smrada guma do susreta.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Top