Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Član
Radovi naprediju polako zasticen pod, blatobrani unutrasnji i vanjski,prije je zastita bila u visini mjesta za slepanje sad je u visini branika naprijed i pozadi, felge obruci i ratkape su ofarbane , sjedista izvadjena odmah ih odnio kod tapetara da provjeri stanje unutra spuzva a u jednom sjedistu pukla zica na naslonu za ledja pa nju treba promjenit i vec kad su sjedista izvadjena promjenit cu i plastike na klizacima. Na sjedistima su uvjek bile navlake tako da su i sad bukvalno nova, kad auto bude uradjeno citav enterijer ce se dubinski ocistiti. Stakla su na auto sad samo formalno da ne ulazi voda i prljavstina od slajfanja unutra i ona ce biti u potpunosti skinuta kao i unutrasnjost jer ce se auto i unutra farbati.

XNzmD8v.jpg

hkgHOIk.jpg

ZHt6rrt.jpg

cyJ4ORL.jpg

HXn42om.jpg
 
Član
Konacno preuzeo golfa super ispao ima jos nekih sitnica rijesit tipa zadnji branik jer na ovom ima par parnica koje su dosle sad do izrazaja, zadnje stoplampe jer su ove matirale i imaju parnica neke kopce koje su izgubljene i polomljene uglavnom sve nabavljeno osim zadnje desne stoplampe, sve cu to polako postavljati kako mi vrijeme uvece bude dozvoljavalo jer se po danu u Mostaru se ne moze raditi.

5aXgNlD.jpg

igHDXrE.jpg

GhbYbPP.jpg

P5aEwL4.jpg

n21HsmJ.jpg

6SEshRI.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
I dalje se pomalo radi na golfu za vikend uradjeno dubinsko, stavljen kromirani znak na masku umjesto crnog, posto je na autu i delje fabricka lamela a i druk lezaj se poceo cuti kupljen novi set i jos neki djelovi. Na autu ima jos dosta sitnica uraditi vecinu djelova imam samo sto ne mogu uhvatit slobodnog vremena. Ni sam nisam mogao vjerovati koliku paznju golf privlaci ljudi me zaustavljaju pitaju jeli na prodaju, gledaju, komentarisu..

6UuOij1.jpg

bWdkpyV.jpg

XphAmOv.jpg

LKLhtrc.jpg
eaAvw5R.jpg
O6uD7NZ.jpg
3fCErbC.jpg

pwasuIB.jpg
 
Član
Napokon nasao hella stoplampe i zmigavce tako sto se tice vanjskog izgleda sve je kompletirano. Sto se tice mehanike na golfu je sve promjenjeno, promjenio set kvacila usput i sajlu promjenio, ispadne mi povoljno letva volana kupim je i na noj sve novo stavim kad sam to vec uradio kupim i citav set gumica i polugice za mjenjac nisam ih davno mjenjao mozda nije ni bilo potrebe ali vec kad se skida promjenio i to, kako sam mjenjao kvacilo usput promjenim cepove na mjenjacu i semeringe a kako su se morale i polu osovine skidat i na njima mazentne promjenim. Ostale su mi u unutrasnjosti neke sitnice koje ne mogu nikako da se nakanim da uradim malo je vruce pa mi se neda kuhati djelove sam pripremio.
zXk6pr5.jpg

nvpFAQN.jpg

V42mcN3.jpg
 
Član
Na golfu se ne radi nista posebno izbacio fabricki radio i zvucnike koje sam naravno ostavio kad mi cefne da ih mogu vratit ubacio zvucnike kenwood i radio alipne ponajvise radi zelenog osvijetljenja a i usb-a i aux-a jer mi je dosadilo radio slusati pormjenio posudu od brisaca crijeva i mlaznice jer sam nasao u super stanju moja boca sva prljava bila a crijeva pozutila, usput stavio ledove u osvijetljenje vise tablice i u rikverc svijetla. Do ljeta vijerovatno necu nista radit u planu gewinde ili neke opruge nisam jos odlucio sta cu i naravno bbs rs ili rm felge :)

jrkSUIK.jpg


Opu7COW.jpg


Slike su katastrofa skinute sa messengera
 
Član
Ko lutka. Svidja mi se sto si seka-peka, inace ljudi uvijek zure da sto prije bude gotovo pa pocnu pisat prije nego li gace skinu.
LAJK! :)
 
Top