Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Početnik
RE: Golf mk1 Gx

Uzmi baa' branike ako mozes jeftino ako ti se ne svidi uvjek ih mozes preprodat to je bar' trazeno ! ;) Inace je Golf :cool: Da uradis sve sto si naumio !
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

Kupljene danas lajsne oko maske, a covjek mi kaze da su branici otisli u zeljezo :icon_mad:



Uploaded with ImageShack.us

Da zaboravio sam reci nakon dva dana mrkotrpnog skidanja plastike i poliranja uspio 2 lajsne do pole dovrsit pukao mi film odnio ih u firmu u Sirokom brijegu na poliranje :)
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

odlicno anese,nisam vjerovao da ce biti ovako,svaka cast,premocno su ispale, nadam se da ces naci i ove ostale dijelove koji ti trebaju;)
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

cuj branici otisli u zeljezo :icon_eek:
Steta druze kako bi mu dorbo legli ;)
Lajsne dobro radis samo naprijed i ako nadje negdje lip ralicu stavljaj ;)
sretno u nastavku
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

Skrabo je napisao(la):
cuj branici otisli u zeljezo :icon_eek:
Steta druze kako bi mu dorbo legli ;)
Lajsne dobro radis samo naprijed i ako nadje negdje lip ralicu stavljaj ;)
sretno u nastavku

Znam da bi dobro legli ako nadjem negdje drugo povoljno uzimam ih 100%, nisam ja radio lajsne,pokusao sam vidio da neide i odnio ih u firmu sto radi poliranje :D
Ralicu trazim, ako slucajno negdje vidis da ima javi ;)
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

Anes_mo je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
cuj branici otisli u zeljezo :icon_eek:
Steta druze kako bi mu dorbo legli ;)
Lajsne dobro radis samo naprijed i ako nadje negdje lip ralicu stavljaj ;)
sretno u nastavku

Znam da bi dobro legli ako nadjem negdje drugo povoljno uzimam ih 100%, nisam ja radio lajsne,pokusao sam vidio da neide i odnio ih u firmu sto radi poliranje :D
Ralicu trazim, ako slucajno negdje vidis da ima javi ;)

Hocu ako ugledam negdje ;)
 
RE: Golf mk1 Gx

znas za onu "LIKE" opciju e stata sto je nema na forumu :D

svaka cast :cool: bit ce to kec kao sa slike ;) drago mi je da si to pitanje rijesio ;)
 
Početnik
RE: Golf mk1 Gx

svaka cast drug napredujes,drago mi je kada vidim da neko stvarno pazi na auto i ulaze u njega,,drago mi je sto je konacno i ralica legla,,samo naprijed i svaka cast;)
 
Top