Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Golf mk1 Gx ralica i neke sitnice 16 st.

Član
RE: Golf mk1 Gx

skoro sam se rasplakao sto nemam ovakvog keca...:icon_cry:

druze sve pohvale od mene...golf je predivan :icon_smile:
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

Ocuvaniji kec bokte nego moja Wabbia :icon_eek: samo naprijed drug, i ajmo trazit nesto felgica !!! :cool:
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

@Zela Volim keca zato ga i odrzajem, i namjeravam da duzi period ostane kod mene. ;)



Pretjera ti tibore malo al hajd, prvo sam kontao ofarbati ga komplet pa onda neke old school felge i spustiti ga ;)

Neznam bili stavljao metalne branike mogu ih povoljno uzet ?
 
BHT Ovisnik
RE: Golf mk1 Gx

nemoj metalne,bar ja ne bih na ovoga,siroka stopa mi nije bas od toga,jedino da ih uzmes pa preprodas ako su bas povoljni:cool:
 
RE: Golf mk1 Gx

CoL3 je napisao(la):
nemoj metalne,bar ja ne bih na ovoga,siroka stopa mi nije bas od toga,jedino da ih uzmes pa preprodas ako su bas povoljni:cool:

neka kupi i vidi kako bi stajali ;) a onda kao sto si i napisao neka preproda ;) ako mu se ne svide
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

CoL3 je napisao(la):
nemoj metalne,bar ja ne bih na ovoga,siroka stopa mi nije bas od toga,jedino da ih uzmes pa preprodas ako su bas povoljni:cool:

Poliracu lajsne sto dodu duz cjelog auta, ona ce biti polirane lajsne oko farova a vec cu hromirane lajsne oko prozora pa sam konto da bi mu dobro legli metalni branici ili da na vec postojecim plasticnim nadjem onu traku sto je isla po braniku. Kao ovu sa slike :icon_question:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf mk1 Gx

CoL3 je napisao(la):
mislis ralica:icon_biggrin:

to trazi,to se trazi:cool:

Nisam mislio na ralicu, mislio sam na onu traku sjajnu sto dode po braniku :D

ps : ralica bi mu pravo legla ali nema ih nigdje
 
RE: Golf mk1 Gx

kupi ti branike pa vidi kako stoje, a to za lajsne sto imas u planu je odlično ;)

volio bih da nabaviš i gti ralicu ;)
 
Top