golf MK1***fancar

golf MK1***fancar

Član
jbg,ja ih nisam mogao naci u njemackoj...ovde je fantazija naci te gume...
ali nije ni ovako lose... ;)
 
Član
ideja nikad dosta :cool:, ovako je dobar bez karambolke :cool: jel i tebi fali ova lijeva plastika:icon_question:
 
Član
slike su beton, i auto je extra... ;) samo meni se nikako ne svidja zadnji dio auta samo branik
prvo rore drugo ova galerija i stope sve mi je nekako :icon_rolleyes: naravno o ukusima se ne raspravlja ali eto to je moje misljenje
ugl respect za tebe i sretno u daljim radovima ;)
 
Meni kad je Alen pokazao fotografije ja sam ostao bez teksta ;) Pitam je li Ljuboje vidio, kaze jos nije :D Fakat, bilo sta reci je suvisno...Presex :lol:
 

LSD

Član
e bgm je lud...
:lol::lol::lol:
gdje ce napraviti ovako dobre slike s RAT style autom:icon_question::icon_question:
 

MTR

Član
najjace auto na forumu , sto kaze Roki - presex hahahahah , al DDR je plafon hahahahh
 
Član
Strahota,ne zna se jesu li bolje slike ili auto :D Samo mislim da je dosta bilo slame,ima tu više ljepote za ponuditi ovo auto bez nje.Jeste bilo dobra fora ali mislim da ne treba postati standardan dio stylinga,strah me da ne ode u pogrešnom pravcu..Ako ti misliš ponijeti slamu i na slijedeći meet,samo javi na vrijeme da i ja ponesem šibice :D
 
Top