golf mk1 djelovi

golf mk1 djelovi

Član
nisam jos otisao bio na godisnjem gledacu da odem u ponedeljak pa cu vidjte sa njim pa cu napravit pa da vidite postavit cu slike pozdravvv
 
Član
u ponedeljak dobijam inoks ali je izgleda skup sad neznam koliko ce izaci karambolke uglavnom ja sam reko momku da mi napravi dvije pa cemo vidjeti kako ce ispasti radi se o sjanom inoksu 0.8 debljine meni je udario mali komadic jedno 10 cm sto je imao komad napravijo je ko orginal kaze da nece biti problem jedino sto je taj sjajni inoks skup vidjet cu koliko ce para biti moze se i od obicnog lima napraviti i to je bas jeftino ispadne ja mislim oko 60 km obje bi izasle kako sam ga ja razumijo jedno sto bi onda trebalo farbat te karambolke u ponedeljak cu sve detaljni znati pozdrav soryyy svima koji toliko dugo cekaju ali sta cu i ja cekam isto tako kao i vi do ponedeljka
 
Član
hvala tebi drug sto nisi zaboravio na nas :) ... javi nam sta i kako bude ... iskreno ja bi vise volio da uradim od lima pa da ofarbam u mat crnu (mislim da bi na moju zutu boju to bio pun pogodak) al de prvo da vidim kakvih ce bit ti od inox-a :) ...

imas li slucajno centralnu konzolu od keca (sto ide od mjenjaca do komandne) i desni retrovizor obicni (mozda sam i trazio ne sjecam se :D) ... pozz (javi mi na PM svega ti)
 
Član
evo napokon mi je savijo karambolke su ispale kao orginal stim sto sam ja morao ih jos doradzivati rupe za zmigavce itd.. ali su ispale za 10 cjena je oko 70km obje a inox je izgelda preskup jer se mora citava tabla uzeti a ona kosta oko 300km pa sad neznam vijdte cu za inox a ove su karambolke 1,5mm debele bas ih covjke dobro savijo ja mu odnio moje i on iskopirao jedino sam ja busio rupe za nosace i zmigavce
ali predobro bi bile u crno boji stim sto treba sad nanjih nanjeti primer pa crnu mat ja cu ofarbat pa cu pokazat a evo sad sliek kako izgleda

nemogu nikako postavit slike od karambolke ako zelite da viditie slike ja cu ih postavit na moj facebook pod autolimar tica pa tamo nadzite jer ovde nemogu neznam ni ja sto pa ako se kome svidzaju karambolke neka javi napravit cemo vise primjeraka nije problem

nasao sam u covjeka jednog glanz nove lasjne sto idu oko kece orginal zapakovane u foliju doce 6 lasni znaci a2 dvoja vrata,blatobran, i bokovi e sad neznam jel imaju i one na pragovima to nisam pitao ali trazi 15km za kom ali nezeli u komadu prodavat vec sve 6 ili osam sad neznam da se provjerit ako ima ko musterija neka javi pa cemo vidjeti
 
Član
a sta fali tim tvojim starim? :D ... i kako sad rjesit problem sa plastikama sto idu na karambolke?
 
Član
otici na facebook i ukucaj autolimar tica pa vidi puno su izudarane i krive zato sam ove nove napravio
 
Član
tica je napisao(la):
nasao sam u covjeka jednog glanz nove lasjne sto idu oko kece orginal zapakovane u foliju doce 6 lasni znaci a2 dvoja vrata,blatobran, i bokovi e sad neznam jel imaju i one na pragovima to nisam pitao ali trazi 15km za kom ali nezeli u komadu prodavat vec sve 6 ili osam sad neznam da se provjerit ako ima ko musterija neka javi pa cemo vidjeti

Koje su lajsne ? Jel varijanta bez onih plastika ? Ja trazim varijantu bez plastika, crne ili hrom i ako su kod tog covjeka takve, zainteresovan sam pa mi javi na PP

Takodjer, imas li slucajno kopce sa sjedista za prednje pojaseve ???
 
Član
druze treba mi ona unutarnja brava sa ljevih vrata (ono kad otvoris vrata sto stoji prikaceno sa strane na 2 imbus sarafa :D) ... ako imas da se odmah dogovorimo za to ...
 
Član
ja mislim da imam tu bravu nije to problem ako ti treba dogovorit cemo se

esso_sa je napisao(la):
tica je napisao(la):
nasao sam u covjeka jednog glanz nove lasjne sto idu oko kece orginal zapakovane u foliju doce 6 lasni znaci a2 dvoja vrata,blatobran, i bokovi e sad neznam jel imaju i one na pragovima to nisam pitao ali trazi 15km za kom ali nezeli u komadu prodavat vec sve 6 ili osam sad neznam da se provjerit ako ima ko musterija neka javi pa cemo vidjeti

Koje su lajsne ? Jel varijanta bez onih plastika ? Ja trazim varijantu bez plastika, crne ili hrom i ako su kod tog covjeka takve, zainteresovan sam pa mi javi na PP

Takodjer, imas li slucajno kopce sa sjedista za prednje pojaseve ???
ma klasicne lasjne sa crnom plastikom ali su nove neotpakovane nema te crom i tako to a za posajeve ja mislim da imam to na ovoj keci sto imam ako budem imao nije porblem to dacu ti
 
Član
provjerit cu ti dali imam na ovoj keci pa ti javim


eddo je napisao(la):
treba jasta neg, ajde provjeri jel imas i ako imas da mi to saljes za tuzlu :) ...

poslat cu ti po zetu on je iz tuzle doce mi sad za vikend pa cemo se detaljnije dogovorit
 
Član
tica je napisao(la):
za posajeve ja mislim da imam to na ovoj keci sto imam ako budem imao nije porblem to dacu ti

Hajd ako iskopas javi mi ovdje ili na PP pa da se organizujemo da naletim do tebe po to. Jos nesto, spominjao si metalne branike, da nemas slucajno plasticnih poklopaca za metalne branike ? Fali mi jedan, prednji lijevi ili zadnji desni pa ako imas, daj ponudu ;)
 
Top