golf mk1 djelovi

golf mk1 djelovi

Član
prodaje djelove od golfa keca ako kome bude sta trebalo od limarije i nesto sitno od enterijera imam kompletan auspuh od grane vrata imam dobru prednjicu blatobrane imam glanc nove pragove itd.....
 
Član
imas li slucajno zeljezne branike? nosac motora jedan mi los (mislim da je onaj donji centralni)?
 
Član
imam ja covjeka koji moze napravit nove karmabolke od inoksa budu ko niklovane budu ko orginal ali izadu oko 100km ja mislim obadvije a zann nosac cu vidjet dok provjerim
 
Član
ajde provjeri mi cijene za obadvoje molim te, slikam ti ja sutra nosac kakav je i koji je pa cu ti poslat slike il na PP il ovdje kako ti je lakse ... a jel jedna 100km il obje 100km sto se tice branika?
 
Član
ja mislim obavdije kako sam ja momka razumijo ja trebam sebi napravit za svoju kecu pa da vidim kako ce je napravit jer on meni savija pragove za razna auta a karambolka je jednostavana ravna je jedino sto ima naprijed zmigavce pa to treba iskruzit provjerit cu cjenu pa ti javim moze on savit i od obicnog lima pa da ti ofarbas recimo u crno ili u neku drugu boju onda bi bile jeftinije jer ovaj inoks matreijal je skup ali mu nema izdera i ljepo izgleda

i uslikaj mi nosac motora pa da vidim imam li taj nosac
 
Član
znam otici su sutra do njega ako stigne posto radim pa cu vidjet koliko bi uzeoo to je velka firma imaju razne masine radi preko 40 ljudi savijau oluke itd... u ovoj sedmici cu sto posto otici samo neznam kad jer kako sam ja njega razumijo on mi je reko oko 100 km da bi bil obje sad neznam vijdte cemo i meni igra ulogu da je jeftinije jer i ja cu sebi pravit
 
Član
tica je napisao(la):
prodaje djelove od golfa keca ako kome bude sta trebalo od limarije i nesto sitno od enterijera imam kompletan auspuh od grane vrata imam dobru prednjicu blatobrane imam glanc nove pragove itd.....

Druze dal jos uvek imas ove blatobrane i vrata mi trebaju vozaceva od golfa keca sa 2 vrata,itrebaju mi oba blatobrana.Ako imas sta od toga jos javi mi cene i ostavi mi broj telefona da se cujemo.Hvala unapred i pozdrav.
 
Član
jel kompletna vrata ili samo lim a blatobran imam samo desni u dosta dobro je stanju i orginal je ima jedno udubljenje malo udubljenje a vrata su dosta dobra gola vrata nisu kriva malkice korozije ima dole udnu vrata a za ostale informacije me moze nazvati na broj 061823918 pa ako ti sta jos treba nije problem
 
Član
e drug sam da ti javim nisam ocima vidio keca ovih zadnjih par dana, sutra abd nekad predvece cu ti poslat slike svega sto smo se dogovorili pa cemo vidit kako i sta dalje ;) ... i da pitam imas li mozda kakve kratke opruge za keca?
 
Član
nemam ali mozes njegove skratit ja sam na svojoj dvojci skratijo za 2 kruga nikad nista meni je dobro ispalo ima vec dvije god
 
Član
e drug dobio sam danas od momka ovaj nosac tako da mi sad zasad ne treba to, al mi treba ona kutija od osiguraca sa svim dzekovima sto idu u nju ... pa eto ako imas to da se probamo dogovorit ...
 
Član
jesil vidio za one karambolkeza mk1 sto tajj tvoj prijatelj neki savija inox ??? koja je cijena ?
pozz
 
Top