golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko

evo i slika
slika prednjih vrata gde dolaze dolaze motorcici

zadnja vrata

ofarbane 2 celicne felne

skakavac kljuc

uklonjeni znakovi,brava i brisac
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo da javim da sam se dogovorio oko farbanja automobila,moj je treci auto po redu da se farba,tako da otprilike za 2 nedelje bi trebalo da ide na farbanje,farba se u tornado crvenu,i najverovatnije se stavljaju kvake od audija,samo moram jos da prikupim slike sa neta kako se to pravi da bi mu pokazao,posto nije nikad pravio,tako da ako neko ima slike neka postavi tamo gde su komentari ili neka mi posalje PM
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo ovako oduzilo se malo sa ovim automobilima koji su bili pre mog tako da auto ide krajem ove nedelje na kompletno sredjivanje i farbanje tako je barem rekao,pokazao sam mu kvake(ruckice) od audija jaje,i rekao je da ce probati ali ovako po njegovom misljenju misli da nece moci da odradi jel mu treba i lim oko tih kvaka,malo sam se iznervirao oko toga ali sta je tu je....sta bi mi vi jos preporucili da uradim,razmisljao sam da uklonim i antenu koje je na krilu.....ovo je moje neko vidjenje kao bi trebao da izgleda

gde imaju da se nedju ove plastike oko sofer sajbne,ja sam to nekad imao na autu ali kad su mi obili auto ukrali su mi i to...mozda bih kasnije stavljao crnu foliju na krov i na stubove kod vrata
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

kupljeni su danas kristalni stopovi,bice slika,golf je rastavljen:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo slika stopova

malo sam se raspitivao za ovu novu tornado crvenu (LY3D/G2) i saznao sam da to nije akrilna boja nego je baza lak,tako da se sad razmisljam da u lak ubacim crvene kristale i srebrne,ili samo crvene....sta vi mislite o tome?
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo kako izgleda kad su poskidani svi delovi,tj ostala su jos stakla ali to ce pre farbanja
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo onih slika od pre kad je krenulo gitovanje


evo i nekih od danas prvo je naneo ovo na auto valjda da se sve poravnja,pa onda ide spric git i tek farba
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo sad sam se vratio od majstora naneo je spric git,sad to treba da se ismirgla vodenom i konacno farbanje
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

golfic se podnovio malo,stigao mi je mali pokloncic iz nemacke.....sad mi je golfic skuplji za 800e:cool:......samo cu reci da je u pitanju marka KW:cool:.....slike sutra......zaboravio sam da kazem da su zatamnjena stakla sa folijom od 25%,nadam se da ce do kraja nedelje golfic biti ofarban
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo nekih slika,samo u stvarnosti nije ova nijansa crvene,jbg slikao sam telefonom
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo nekih slika,samo su slikane telefonom

i malo slike felnica kako cekaju da se postave :p
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo danas sisao malo do garaze da probam one brezone sto sam kupio za napred

i onda vidim da su ipak duzi nego sto trebaju da budu pa cu prvom prilikom kad budem isao na b.potok da ih zamenim za krace,inace odusevio sam se kako izgledaju napred felne,ne strce previse,i onda sam malo merio i video da od ruba do gume imam tacno 10cm,pa ce spustanje biti otprilike oko 7cm,ali videcu jos zbog moje ulice
 
Top