golf mk1 2.0

golf mk1 2.0

Početnik
RE: golf mk1 1978

Ma nije drug nikad nista mrsko za druga sa foruma !

Evo je! ;)
 

Prilozi

  • felge.gif
    felge.gif
    245,3 KB · Pregleda: 95
Član
RE: golf mk1 1978

hvala brate..nije lose ni ovo,ali razmisljao sam mnogo i definitivno ide mat crna ili fluo zelena...samo jos da izaberem koja...
 
Član
RE: golf mk1 1978

MACNE_mk1 je napisao(la):
hvala brate..nije lose ni ovo,ali razmisljao sam mnogo i definitivno ide mat crna ili fluo zelena...samo jos da izaberem koja...

Nije lose ovako u bjelu, samo ga brate spusti malo i felge ce puno bolje izgledati ;)
 
RE: golf mk1 1978

Sretno u nastavku i skini onaj spojler od dvice gti,nadji originalni od keca strsi bez veze imo sam ga i ja nekako mi ne stoji,ostalo sve pet,,,sretno ;)
 
Član
RE: golf mk1 1978

ne stoji mu bijela, a ti vidi sta ces..ja bi fluo zelenu pa nek se ne svidja nikome...u tome ja car svega..a ja znam koja tebi vise odgovara..osjecam to ubij me ako se varam:D:D:D:D
 
Član
RE: golf mk1 1978

hahaha to i jeste poblem,nikome se ne svidja zelena...:icon_smile:
ali sto ti kazes u inat svima zelenu...hhaahah
razmislicu jos,dok nisam poceo da smirglam falc...
 
Član
RE: golf mk1 1978

ovih dana se zezam sa skid bojom,skinuo sam farbu sa felne i poceo da skidam onaj prajmer ili sta je vec,ona podloga,za sad je ovako...

p3080144.jpg

p3080145i.jpg

p3080146.jpg

p3080148.jpg
 
Član
RE: golf mk1 1978

hahahha jaoo puki sta mi radis brate...:lol:
ja sam za zelenu,ali 90% drugara mi kaze da sam budala...ali u neku ruku bas zato bi i farbao u zeleno,njima u inat..haahah
 
Član
RE: golf mk1 1978

zeleno zakon,ili pink sta fali uz falc da se sija ko ogledalo to izgleda fantasticno slobodno opici u zelenu bar jednu felgu i ako ti se ne svidi lahko ofarbati opet ;)
 
Član
RE: golf mk1 1978

@Chuza:to sam i mislio brate..ako je ruzno cepnem u mat crnu i cao..
@bucky_mb@yahoo:ma jok brate,prosle felne su mi bile cele ispolirane,nije mi to vise zanimljivo..ocu nesto novo..:icon_smile:
 
Top