golf mk1 2.0

golf mk1 2.0

RE: golf mk1 1978

pazi samo da ne bi bilo previse crnila,,,
ja sam tako nesto radio na dvici ,, sto
vise vrijeme prolazi sve manje mi se to
crnilo svidja na bijeloj boji,, al ako ti se svidja
farbaj;)
 
Član
RE: golf mk1 1978

ahha..ljudi pazite ovako,od samog poceta kada sam kupio golfa cilj mi je bio neka mesavina german-race style,znaci da se patosira,siroke felne,muzika dobra,neke kadice,tamna stakla i to bi bilo to,nisam neki ljubitelj dubokih branika ili tako nesto,ali nisam ni ljubitelj metalnih branika(ne kazem da ruzno stoje na mk1,ali eto)...
Prvo sto dalje radim je da sredim one RH felne sto sam uzeo(opet smirglanje :icon_mad: )zatim patosiranje,pa zatim crn krov i krece pakovanje sitnica sto sam uzimao tokom zime,tipa DVD,farovi,stopke,wooferi i ostalo,za dalje cemo videti..evo koja slika kako stoje felne bez distancera(treba mi distanceri jer udara u amortozer)
p2220126.jpg

p2220127.jpg

p2220128.jpg
 
Član
RE: golf mk1 1978

bit ce ovo extra,samo naprijed, drzi se svojih planova, bit ce to dobro sve:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 1978

bice mnogo bolje,poliraju se ili cele ili samo rubovi,a srce u neku boju...:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 1978

videcemo kako ce da cucne sa gumama,kad ispoliram felne..ako ne valja,kao sto sam rekao,jure se druge..:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 1978

Ma ja, nista te ne kosta isprobat... imao je moj jaran slicne, al' je skontao da nije to to. Jedino ako vec planirash krov u mat crnu, onda pokusaj i srce felgi u istu i ispoliraj falc, mislim da bi tako bilo extra, ni german, ni balkan, neka solidna mjesavina.
:cool:
 
Član
RE: golf mk1 1978

to sam i mislio,rub poliran,srce crno a rub poliran i stavio bih onaj zastitni prsten sto ide na rub felne,crvene boje..kao ovo
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/38908_100789973313332_100001469881739_3044_7197536_n.jpg
ali videcemo...
 
Član
RE: golf mk1 1978

da da, super ideja, evo i par od mene
stavi kecev gti spojler, ili onaj obicni plitki
ako vec ide oko ruba felgi crveno onda oko maske i na karambolkama lajsne one ofarbaj u gti crvenu, srce felgi mat crna, krov crn i malo zatamljen i predobar kec
i da, stopke u crvenu, tj. jednobojne
sve bi se sa svime sparilo i kec bi bio prejak;);)
 
Član
RE: golf mk1 1978

na ovim felgama cini mi se ona 3M-ova traka, sorry na off-u ali da li neko zna gdje se to moze nabaviti, ja sebi vec neko vrijeme trazim, ali u ovoj mojoj buhari toga nema
 
Legend
RE: golf mk1 1978

sad posao pocinje,same felge cine 80% auta,....sredi to kako treba i bice predobar golf
 
Top