Golf mk 2 1.6 D 1985 god.

Golf mk 2 1.6 D 1985 god.

Član
Dobar ti je golf,izgleda lijepo na slikama.Ako ti se bude razlikovala boja kad skines tu nalijepnicu ispod nje i na ostalom dijelu veznog lima,uzmi polir pastu i ispoliraj cijeli zadnji vezni lim i nece se nista primjetiti. :icon_smile:
 
Član
..323.. je napisao(la):
Dobar ti je golf,izgleda lijepo na slikama.Ako ti se bude razlikovala boja kad skines tu nalijepnicu ispod nje i na ostalom dijelu veznog lima,uzmi polir pastu i ispoliraj cijeli zadnji vezni lim i nece se nista primjetiti. :icon_smile:

ma toga me i strah da se ne bude razlikovalo, probacu pa sta bude! ;)
 
Član
ovu naljepnicu zagrij i lagano je skidaj, kasnije ocisti benzinom ostatke, i ako imas polir paste na kraju to sve fino ispoliraj i vidjeti se nece;)
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
okvire tablica poskidaj i kuku ovaki će biti :cool:
ma kuka mi je prjeko potrebna, uvjek nesto vucem pa bolje na prikolicu nego u gepek :) a za okvire nisam razmisljao :icon_confused: mozda i uradim, samo da neostanem bez tablica :lol:
ArminM je napisao(la):
ovu naljepnicu zagrij i lagano je skidaj, kasnije ocisti benzinom ostatke, i ako imas polir paste na kraju to sve fino ispoliraj i vidjeti se nece;)
probacu pa sta bude hvala na savjetu :cool:
 
Član
radilo se nesto i oko ove moje rage pa da to podjelim i sa vama, zaboravio sam na ovu garazu tatalno :icon_rolleyes:
kupila se votex konzola


Uploaded with ImageShack.us
pa onda stavljena balans stanga

onda se nesto rastavljalo
img1618le.jpg

zatim kupljene felge
img1613uh.jpg

evo jedna sa felgama

Uploaded with ImageShack.us
sicevi od 3 gti-a prepravljeni i spakovani

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
i na kraju kupljena duboka ralica

Uploaded with ImageShack.us
to je to za sada ;)
komentari dobri-losi, sve prihvatamo, prejedlozi dobro dosli! :icon_smile:
 
Član
je li slucajno moguce da vidjam iovog golfa nekada u sjevernom logoloru,nije los,samo je et felgi velik ;)
 
Član
moguce moguce, tu sam svaki dan sem petka ;)
i ja sam tebe neki dan sknt'o al si otis'o dole prema artu! ;)
gogo hvala, astra gori :cool:
 
Član
auto spusteno naprijed, prodate 14-ke, kupljene i stavljene 15-ke, 2 nove gume sportiva super z+ 195 50 15, 2 gudjer f1, 195 50 15...mislio sma naprijed stavit 185 55 radi volana jer nemam servo al je cjena novih guma razlika oko 20km tako da sam stavio ove i zadovoljan sam ;)


Uploaded with ImageShack.us
:123:
 
Član




evo jedong golfića od mog druga, german style, gti spojnica i nesto malo u farovima odrađeno u crnu boju BORBET 14-cola felge isportske opruge, i golf je solidan :D

druže samo nabaci felge na golfa i spusti ga malo i bit ce nesto :)
 
Top