Golf mk 2 1.6 D 1985 god.

Golf mk 2 1.6 D 1985 god.

Član
Pozdrav ljudi!
Evo da i ja predstavim svoje auto, inace moje prvo vlastito auto! Radi se o golfu 2, 1.6 Dizel, godiste 1985, za svoje godine auto je u dosta dobrom stanju, kod mene je dosao prija pola godine sa predjenih 312000 gener.radjena na 290000 tako mi rekao ovaj ciko sto sam ga kupio od njega! Inace ja sam 2 vlasnik u BiH! slika slabo imam, ponesto se i radilo ali slabo sta dokumentovano! :icon_rolleyes:
ovako je izgledao kada je dosao kod mene!


Uploaded with ImageShack.us

pa se onda malo farbalo sminkalo i tako to :icon_biggrin: sada izgleda ovako!


Uploaded with ImageShack.us

na autu je izmejnuto sto se mehanike tice: piksne zadnjeg mosta, spone volana, aksijalni lezaji, prenji nosac motora, to je bilo primarno i uradjena su zadnja lijeva vrata posto je neko bio malo zagrebao i jos par nekih sitnica na limariji! Od planova imam svasta nesta koliko finanicje budu dozvoljavale ali polako, prvo mehanika i limarija da su uredu a onda ostalo polako!
:icon_smile:
Svi komentari kritike, prjelozi dobrodosli! :cool:
 
nisi ga trebao sarenit s ovom crvenom bojom :icon_eek:

zatamni ga i nabaci 15ke vec ce licit na nesto ;)
daj sliku stopki ,cini mi se da si ih izmjenio_ovako bocno gledano
 
Član
mirzet_hardstyle je napisao(la):
nisi ga trebao sarenit s ovom crvenom bojom :icon_eek:

zatamni ga i nabaci 15ke vec ce licit na nesto ;)
daj sliku stopki ,cini mi se da si ih izmjenio_ovako bocno gledano

pa nebih se slozio da sam ga usarenijo ali postujem misljenje ;)
felge zasad su i ove dobre mada su na prodaju :)
stopke sam zatamnio gornju polovinu! a folije u svakom slucaju imam u planu ;)
 
Dobra podloga za rad u svakom slucaju ;)

Moj predlog ti je da nabacis kakve druge feluge,zakucaj ga u zemlju,zatamni i maska bez znaka..Ugledace svjetlost dana ;)
 
Član
hvala drug! ;)
felge su se vec uzele u razmatranje, ove se prodaju, o spustanju nisam razmisljao, cesto idem na selo nekih 7 km makadama pa nisam pristalica spustanja ;) folije idu svakako a maska bez znaka neznam, svaki drugi golf ima masku bez znaka nije mi ni ovako lose sa ovim crnim znakom ;)
 
Član
e'o radilo se ponesto pa da to podjelim s'vama :cool:
Prvo se zamjenuo vlan

Uploaded with ImageShack.us
a stavio ovaj malo noviji, nije ni ovaj nesto ali je dosta ljepsi za ruke i manji, i eto jedna slika enterijera ;)


Uploaded with ImageShack.us
pa sam onda imao problema sa vratima, tj.najlona nije bilo nikako pa je pustalo u kabinu, pa se i to majstorisalo

Uploaded with ImageShack.us
zatim sam nasao skoro pa dzaba 3 tapicirunga (samo nema prednji lijevi) i zamnejneuo posto su moji bili u dosta losem stanju
stari

Uploaded with ImageShack.us
novi, lagno idem ka GL opremi :)

Uploaded with ImageShack.us
onda su se i stakla zatamnila samo nazad, nemam dokumentovano kad sam radio samo gotov proizvod :icon_confused:
pa su se nabavili bjeli zmigavci tj. stakla/plastike

Uploaded with ImageShack.us
pa sam onda napravio zadnju dasku, posto je ona standardna propala, oblozio je nekim crvenim platnom koje sam ima kod kuce ;) evo kako je ispalo

Uploaded with ImageShack.us
i da alu.felge su otisle a tu su sad standardne 13-ke sa 5okrakama ratkapama :)


Uploaded with ImageShack.us
i evo jedna sa zada

Uploaded with ImageShack.us
ova BIH naljepnica me nervira moram je skidati ako ko ima savjet kako nek', pomaze :icon_smile:
jos sam promjenio ulje i nastelovao raspon, eto to toliko! poz :cool:
 
Top