Golf IV TDI GTI

Golf IV TDI GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo promjene. Stavljene vece felge, 18" Audi S Line petokrake. Evo i kako izgleda sada

Ia5iVyZ.jpg


12KKtfs.jpg


JIOMSBc.jpg
 
Odlicne felge prijatelju moj predlog je da ih ofarbas u neku sivu boju malo svjetliju sivu, i da ga malo spustis :)
A inace felge su odlicne ;)
 
Koja je procedura oko ovog headunita, mozes li nam objasnit malo ?
Naravno, prvo sam se trudio da nadjem neki tablet koji ce odgovarati 2din otvoru da ne bih razvaljivao konzolu. Uletio Vivax 7 inch ko da je fabricki :D, malo po visini ostalo lufta, bio je nizi od otvora, to sam rijesio lajsnicama onim savitljivim chrome sto se kupuju na metar. Spojen na stalno napajanje sa upaljaca, uvijek stoji ukljucen. Preko AUX-a ide zvuk. Ti dzekovi za aux i napajanje su sa strane tableta pa sam na tom mjestu napravio rupu u konzoli ali u unutrasnjem dijelu, s vana se ne vidi. Fabricki player je ubacen u kasetu. Posto mi je fabricki radio i nema AUX IN sad zasad sam iskoristio FM transmiter. Znaci sa tableta ide AUXom na transmiter, moj fabricki player koji je u kaseti svira tu frekvenciju, tako malo gubim na kvaliteti zvuka ali i to ce biti pedantnije rijeseno. Ko ima neki player sa AUX ulazom ide direktno na njega. Sva kontrola ide direkno sa tableta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top