Golf IV TDI GTI

Golf IV TDI GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Postoje modeli od 110,115,130,i 150 ks tdi gti. Neka me neko ispravi ako grijesim ;)

Inace lijep autić, neka je sa srecom :cool:
mislim da su tdi gti bili samo 115 PD (do 2001 god) a poslije 150 PD, samo ta 2 motora su se ubacivala u TDI GTI modele, eh sad sto ljudi stave GTI oznaku nazad ne mora znacit i da je ta oprema..
 
Legend
btw odlicno ti ovo radis, felge manje-vise nisu lose, ove stopke obavezno mjenjaj drug, i one fabricke sa zutim zmigavcem su bolje od ovih vjeruj..
 
Ono što sam ja gledavao Golfova, TDI GTI, nazad su imali oznaku samo GTI, nekad svojevremeno sam htio uzeti takvog jednog ali ga čovjek prodao par dana prije nego što sam otišao po njega. bio je 150 ps, s sivim detaljima unutra, i možda najopremljeniji golf koji sam ikad vidio. A nisam znao da ovaj 115 PD ubrajajuu GTI.
 
Legend
Ono što sam ja gledavao Golfova, TDI GTI, nazad su imali oznaku samo GTI, nekad svojevremeno sam htio uzeti takvog jednog ali ga čovjek prodao par dana prije nego što sam otišao po njega. bio je 150 ps, s sivim detaljima unutra, i možda najopremljeniji golf koji sam ikad vidio. A nisam znao da ovaj 115 PD ubrajajuu GTI.
to je bio stari GTI TDI / highline dok nisu razvili 150ks PD, jer je 115ks PD bio prvi PD motor i samim tim smatrao se vrhom ponude jer je bio najjaci 1.9tdi napravljen do tada , pa su ga ubacivali u opremi GTI TDI , (1999,2000 i 2001 god) do tada su 1.9 tdi bosch pumpa imali 90 i 110ks..

I da, bili su sa oznakom GTI tamo desno i to je to..
 
Član
Super golf, nema price! Reci mi druze koliko % su ti ova stakla sa strane i jesu li isto zatamljena vozaceva i ova iza?

1sx9.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top