Golf IV TDI GTI

Golf IV TDI GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
btw odlicno ti ovo radis, felge manje-vise nisu lose, ove stopke obavezno mjenjaj drug, i one fabricke sa zutim zmigavcem su bolje od ovih vjeruj..
Dobro ovo oko TDI GTI smo apsolvirali. I ovaj je imao oznaku GTI na gepeku ali je skinuta. Sto se tice stopki izgleda da si preskocio neku stranicu :D :D. Skinute stopke davno, prodate a na njemu su fabricke crno crvene GTI, na drugoj stranici su slike. U potrazi za USA ili r32 stopkama ali nije hica.
 
Ono što sam ja gledavao Golfova, TDI GTI, nazad su imali oznaku samo GTI, nekad svojevremeno sam htio uzeti takvog jednog ali ga čovjek prodao par dana prije nego što sam otišao po njega. bio je 150 ps, s sivim detaljima unutra, i možda najopremljeniji golf koji sam ikad vidio. A nisam znao da ovaj 115 PD ubrajajuu GTI.
Fino je noKe objasnio ovo oko oznaka. Nije samo 150 PS TDI GTI, ima i ova prva verzija. Mada ni meni licno nije jasno, recimo neki TDI GTI ima siber neki nema, neki ima perace farova neki nema, neki ima grijace u sjedistima neki nema, neki ima drvene one dijelove unutra neki nema, itd.
 
Član
svasta je bilo takav je vw moze bit krcat opremom a moze bit jado onaj mrtvi zavisi kako uzmes neko to uopste ne gleda vazno je samo da je cetvorka ili bilo koje vw vozilo
 
Evo nekih promjena, malo se oko felgi farbalo, bile komplet sive, ofarbane u kombinaciju crne unutra i sive. Golf je nazalost ponovo kao koza al sta je tu je, gewinde skinute, na fabrickim smo ponovo. Evo kako to izgleda











 
Hehe aha, pa da bolje je stavit fabricke a ne podizat ga, meni je glupo ljudi stave gewinde a dignu auto skoro ko fabricki izgleda, onda je bolje vratiti original opruge.
Sve u svemu fin golf fine felge i stopke su dosta bolje te od onih proslih :)
 
Hehe aha, pa da bolje je stavit fabricke a ne podizat ga, meni je glupo ljudi stave gewinde a dignu auto skoro ko fabricki izgleda, onda je bolje vratiti original opruge.
Sve u svemu fin golf fine felge i stopke su dosta bolje te od onih proslih :)
Upravo sam tako i razmisljao, kontam da ga dizem na gewindama nema smisla, ma reko vratit cu fabriku sad pa mozda nekad me opet opali pa stavim gewinde, ko zna. Hvala ti za pohvale
 
Član
Ok, hvala na info ;) Prolazi li kod murije, cimaju li te zbog prednjih zatamljenih?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top