Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

SEATTOLEDO je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
ivica je napisao(la):

Za mene je bilo jeftinije,a u prodaji kazu da kostaju oko 650KM 4 gume;)

Samo da ti kažem da si kod Nuić-a mogao uzeti za 500,00km 4 gume HANKOOK VENTUS PRIME u dimenziji 205/55/16...ja sam uzeo i prezadovoljan sam, gume su extra....raspitaj se malo...

Ma vjerujte nije mi bitno kolike su cijene jer ove sam dobio jako povoljno i meni su dobre pravo ne zbog cijene nego zbog kvaliteta na cesti,a sto rece GTI TDI na suhom i kada se ugriju mogu biti samo bolje;)
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

TDi Power je napisao(la):
SEATTOLEDO je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
ivica je napisao(la):

Za mene je bilo jeftinije,a u prodaji kazu da kostaju oko 650KM 4 gume;)

Samo da ti kažem da si kod Nuić-a mogao uzeti za 500,00km 4 gume HANKOOK VENTUS PRIME u dimenziji 205/55/16...ja sam uzeo i prezadovoljan sam, gume su extra....raspitaj se malo...

Ma vjerujte nije mi bitno kolike su cijene jer ove sam dobio jako povoljno i meni su dobre pravo ne zbog cijene nego zbog kvaliteta na cesti,a sto rece GTI TDI na suhom i kada se ugriju mogu biti samo bolje;)

ma naravno da se isplati ako su malo para, al eto kada ih podereš da znaš gdje ćeš uzeti dobre gume...pozzzz
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

a ko prodaje te Wanli gume,jel ima neko u Sarajevu ko je ovlasteni prodavac
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

Vjeruj mi da ne znam ja sam ih kupio od jednog covjeka:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo - Uradjen veliki servis ;)

Juce uradjen veliki servis zupcasti,spaneri(DAYCO),pumpa vode ulje,ulje i filter:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo - Uradjen veliki servis ;)

Pise da je presao 185000,po utegnutosti auta moguce,ali ja nesto ne vjerujem u to da svaki VW nije vracen,all eto moguce je jer je benzinac :lol:
A servis sam radio radi sebe jbg nedo Bog valja 20V mjenjati:icon_sad: uh nedo mi Bog dragi bolje ovako izletis par stoja i miran 100hiljada;)
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo - Uradjen veliki servis ;)

TDi Power je napisao(la):
Juce uradjen veliki servis zupcasti,spaneri(DAYCO),pumpa vode ulje,ulje i filter:icon_smile:

gdje si kupio ovaj kit španera i remen dayco i koliko je para???

Znači ljudi vrijeme je za stavljanje ljetnih guma i felgi...:cool:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo - 17-ke legle ;)

Hvala puno;)

Evo slike felgi:icon_smile: felge su skoro nove imaju ni jednu ogrebotinu na sebi i nokada nisu farbane,ali kontam da ih mjenjam za kakve 16-ke:icon_smile:
Jbg nemojte mi se smijati ako kazete da sam imao 16-ke ali obrcem prevrcem jbg krizzzza:icon_smile:
wk4b2q.jpg

2rdhqbo.jpg

TRW je tu:D
nytsm0.jpg

2im9fzp.jpg

A ovako sam nesto zamisljao ;)
2ut2k39.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: Golf IV 1.8 Turbo - 17-ke legle ;)

da ne spamam dzabe editovat cu ovaj post :cool:

extra felgice,ako bas moras skidaj,ako ne cuvaj ih :cool:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo - 17-ke slike ;)

prelijepe su,,ovo sto si zamislio pogotovo bi dobro bilo,svaka cast,meni licno se svidja,samo naprijed;););)
 
Top