Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

MTR

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

vid' iste Dunlop SP9000 :icon_question:

nesto Kinesko :icon_question:
 

MTR

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

et' ja bi te sad po glavi :D , bolan dje ces kinesku plastiku metn't na auto :icon_mad: , aj kad te kinezi vide mislit ce da si njihov :D

kad ti auto vidim u Sarajevu ja cu ti ih izbusit pa ces druge morat uzet :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

MTR je napisao(la):
vid' iste Dunlop SP9000 :icon_question:

nesto Kinesko :icon_question:



Neam pojma vjeruj nisam ih jos postavio da kazem kakav grip imaju jer uzeo sam ih kasno,a vulkanizer tek zatvorio:icon_sad:

MTR je napisao(la):
et' ja bi te sad po glavi :D , bolan dje ces kinesku plastiku metn't na auto :icon_mad: , aj kad te kinezi vide mislit ce da si njihov :D

kad ti auto vidim u Sarajevu ja cu ti ih izbusit pa ces druge morat uzet :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: daj nemoj tako :lol: pa tek sam ih kupio jbg kako god okrenes bolje su od Sportive i Bravuriusa:icon_smile:,a ako ne znas sta valja bar znas sta je skupo za razliku od ostalih,a ne znam jos dali valjaju jer ih nisam vozio,a javit cu da kazem kako se ponasaju;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

Veće smeće nisi mogao kupiti :icon_sad: koliko znam te gume nemaju DOT-a nikako a iz priče momaka koji su ih stavljali dešavalo se čak da im pri motanju spadne guma s felge zamislite :icon_sad:...
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

moj je burazer imao te gume nazad na onom fordu i bogami nisu ni toliko lose,bolje su sto se tice grip-a od save definitivno jer je prije njih imao savu i par puta mu je u brzim krivinama plesala guza a kod ovih to nije slucaj,samo su malo osjetljive na hladnocu,cim je malo zahladnilo napolju kod njega su gume bile tvrde ko katran...al jbg,koliko para toliko muzike,neces sigurno Toyo ili Dunlop naci po ovoj cijeni,nove!!!
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

Ima mi ih kolega na vectri 15 kupio ih nove, smeće posljednje, zadnje na listi on ih je dobio skoro djaba pa je zadovoljan ali kliza na jednoj mu se bubreg napravio pa kupuj drugu itd... To je moje iskuistvo s njima, tebi sretno on ih je kupio prje godinu dana mozda malo vise!
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

Dajte ljudi cuj spale s felgi pa gume drze nema dalje sad isao do Hadjica i nazad,grip extra jos ovaj snijeg ma extra prezadovoljan sam ,a po suhom svaka jos bolje drzi ;) jos sam malo agresivnije vozio reko da vidim hoce li popustiti.Pa jbt bolje su mi bilo od Save Matadora i Baruma do sada kojih sam imao:icon_confused:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

ništa dok ne ugrije, sad ti ne možeš ništa probati, ali ako ti kažeš da si i sad zadovoljan na toplijem može biti samo bolja, ai j*i ih ako nisi puno platio isplati se jednu sezonu ih poderati pa kako god, nek su sa srečom
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

GTI TDI je napisao(la):
ništa dok ne ugrije, sad ti ne možeš ništa probati, ali ako ti kažeš da si i sad zadovoljan na toplijem može biti samo bolja, ai j*i ih ako nisi puno platio isplati se jednu sezonu ih poderati pa kako god, nek su sa srečom

Tnx;)
Ma extra su nema sta novo je novo;);)
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

TDi Power je napisao(la):
ivica je napisao(la):

Za mene je bilo jeftinije,a u prodaji kazu da kostaju oko 650KM 4 gume;)

Samo da ti kažem da si kod Nuić-a mogao uzeti za 500,00km 4 gume HANKOOK VENTUS PRIME u dimenziji 205/55/16...ja sam uzeo i prezadovoljan sam, gume su extra....raspitaj se malo...
 
Top