golf III vr6 2.9

golf III vr6 2.9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

GreenDevil je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
nije iskljuceno da nije bio malo kucnut tj udaren dok je obicna maska na njemu i taj neki stayl :D branik i ti farovi

branik je plastik-fantaskit a farovi su originalni sa lecama

;) ma dobro nisam mislio tako u detalje ;) znam da su original ali po nekim predpostavkama sam rekao da su mozda kasnije stavljeni
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

Ako ga uzmem jedini razlog ce biti sto je 4x4 :icon_smile: a VR6 ko vr6 ima ih po piku prodaju se uveliko solo motori :cool:
 
Početnik
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

Jel VW ikad napravio auto da vise trosi od mk3 2.9 syncro :icon_question:
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

brate ja jedino znam da nesto nije udure sa autom a sta to neznam ni sam,jer meni je nudjen u zamjenu za saxa i pitao sam par ljudi sta je i kako samo mi je receno neuzimaj nije udure a sta i kako ni sam neznam!opet dobro pogledaj u detalje ako si zainteresovan!ps.mislim da se nalazi negdje oko kobilje glave!;)
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

Oggy je napisao(la):
Jel VW ikad napravio auto da vise trosi od mk3 2.9 syncro :icon_question:

Tema nije da se raspravlja o potrosnji tako da ti je komentar suvisan.
Ovo auto se kupuje srcem a ne da kalkulises ulozeno dobiveno, kad budem to gledao imacu te na umu da mi predlozis nekog dizela i obavezno da mi kupis rotaciono svjetlo za rodjendan :D

mooamer je napisao(la):
brate ja jedino znam da nesto nije udure sa autom a sta to neznam ni sam,jer meni je nudjen u zamjenu za saxa i pitao sam par ljudi sta je i kako samo mi je receno neuzimaj nije udure a sta i kako ni sam neznam!opet dobro pogledaj u detalje ako si zainteresovan!ps.mislim da se nalazi negdje oko kobilje glave!;)

Druze znam gdje se auto nalazi probavao sam ga hvala ti na tim informacijama ako jos nesto znas da mi send na pm ili na msn ako mozes bio bi ti zahvalan
de mi reci ko ti je nudio auto ovaj momak sto ga sada prodaje ili momak koji ga je prodavao prije par mjeseci
borko.z@hotmail.com ;)
 
Početnik
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

z3k4 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Jel VW ikad napravio auto da vise trosi od mk3 2.9 syncro :icon_question:

Tema nije da se raspravlja o potrosnji tako da ti je komentar suvisan.
Ovo auto se kupuje srcem a ne da kalkulises ulozeno dobiveno, kad budem to gledao imacu te na umu da mi predlozis nekog dizela i obavezno da mi kupis rotaciono svjetlo za rodjendan :D






To je bio odgovor na pitanje "zasto ga niko ne vidja po gradu, sto se slabo voza"..

Cuj srcem kupujes auto...pa sta se raspitujes onda, poslusaj svoje srce :icon_biggrin:
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

Nemoj biti smijesan, ja slusam svoje srce. Ali necu da nasjednem zato i pitam da nije ko cuo za taj auto,a sigurno da ima jos koji u BIH ne bi sjedio ovde gubio vrijeme sa tobom nego bi isao da ga probam :D

Tema moze lockot.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top