golf III vr6 2.9

golf III vr6 2.9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

na cesti sam 0-24h 7 dana u sedmici itd
i nikad ga nisam vidio
jesi siguran da je iz Sa ?
 
Legend
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

laznjak 100%
nema sanse da je ovo auto iz sarajeva
ili ako je, onda je negdje zatrpan u garazi, nikad ga nisa m vidio..
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

Auto je iz Sarajeva, prosle sedmice sam isao da ga gledam mislio sam ga uzeti, ali sam prije toga htio da cujem neke informacije da li neko nesto zna o autu. ;)
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

Jesu li unutra kozna sjedista ili kobinacija koza platno mozda?
 
Legend
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

e svasta :)
ajd drago mi je onda da u sarajevu ima ovako nesto..
zao mi je sto ti niko nije uspio dati vise info za auto..
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

Nisu kozna sjedista u autu niti je bilo kakva kombinacija. Mogu vam reci da je auto loodo na cesti odnese.
Limarija mu nije bas sjajna to je jedini razlog sto se dvoumim oko auta
 
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

nije iskljuceno da nije bio malo kucnut tj udaren dok je obicna maska na njemu i taj neki stayl :D branik i ti farovi
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

Druze auto jeste bio naprijed udaran i sam vlasnik kaze ali nije toliko strasno sve sam ja to pregledao. Htio sam samo da cujem ako neko zna vise kakvih info ciji je auto prije bio sta je radjeno od servisa mozda da neko nezna jer vlasnik mi je nahvalio motor kao da je sada iz fabrike izasao :icon_smile:
 

IGY

Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

Sarajevo je malo, svi koji su pisali u tmei su stalno na cesti, vidjeli bi ga nekad, culi ako nista ipak malo je veronika po gradu
neznam ali ako je iz Sa onda je garaziran a sto je garaziran neznam
 
Član
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

Ovako auto je registrovan jos par mjeseci, nije garaziran bude parkiran pred jednom radnjom neznam koja je u Sarajevu sam tada bio prvi put u zivotu tj usao u grad. Auto ima na satu 240 000 tako da mislim da je vozan. Mozda je neko vidio ali nije obracao paznju tj ne mozes skontati da je 2.9 synhro
 
RE: pitanje golf III vr6 2.9 SYNCRO

;) ma sve ok samo sam onako napisao zapazanje ;)

sto see tice auta ko model je vrh :cool: a kako je pazen i kakvo je stanje vidi sam :icon_biggrin:
 
RE: pitanje golf III vr6 2.9 synhro

GolFanatiCars je napisao(la):
nije iskljuceno da nije bio malo kucnut tj udaren dok je obicna maska na njemu i taj neki stayl :D branik i ti farovi

branik je plastik-fantaskit a farovi su originalni sa lecama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top