Golf III TDI

Golf III TDI

Član
RE: Golf III TDI 97' folirao nesta :)

ekstra je ispao ali vec kad si ga radio mogao si mu i uraditi bad look na tablici ono ukines braci u plastiku skroz al ije i ovo dobar ;)
Ako ti trebaju amortizeri i opruge imam ih ja samo vidi da li ti mogu jer su namjenjeni za dvicu ;)
 
Član
RE: Golf III TDI 97' folirao nesta :)

Oggy je napisao(la):
A sto ne prizemljis ovo? :cool:

rado, sad bih ja ali ne bi karambolka naprijed ni dan preživjela :icon_sad:
da auto samo ja vozam sad bih ali ponekad i stari voza. Mozda nekad kasnije :icon_smile:

Skrabo je napisao(la):
ekstra je ispao ali vec kad si ga radio mogao si mu i uraditi bad look na tablici ono ukines braci u plastiku skroz al ije i ovo dobar ;)
Ako ti trebaju amortizeri i opruge imam ih ja samo vidi da li ti mogu jer su namjenjeni za dvicu ;)

ma nista bad look ne furam to, samo fabrika ;)
 
Član
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

Nabavila se maska bez znaka, vracene stare stopke malo za promjenu
biti ce bolje slike ujutro


 
Član
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

nesto mi ta maska izgleda pravo cudno,,, mozda je do slike:icon_confused:
 
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

super je to ;) sad je clean naspram gepeka :cool:

armine mislim da je cijela maska od plastike i treba se ofarbat inace je mat crna i lajsna
 
Član
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

ma jest malo zeza,na jednoj strani mi malo zapinje za hladnjak al rijesit cemo nesto vec ;)
a jest maska iz jednog dijela, i ici ce na farbanje ovo proba tek dosla pa nisam mogao odolit i treba je jos bolje uklopit :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

GolFanatiCars je napisao(la):
super je to ;) sad je clean naspram gepeka :cool:

armine mislim da je cijela maska od plastike i treba se ofarbat inace je mat crna i lajsna

ma vidim ja to jarane, jos me oci sluze, nego u gloobalu se cini nekako cudna,,,al eto covjek je napisao da nije uklopila kako treba,, opet bolje ce se vidjet kad uslika po danu;)
 
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

ma razumijem te nemoj se ti uvrijedit i ja samo onako samo opisao

inace te maske znaju bit svakakve na trici u mene kad je blatobran bio udaren maska se ispucila napolje 3 cm
 
Član
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

bit ce to druga prica kad se lakira u boju auta, to je sigurno,, ovo je vjerovatno i on nagurao u mraku, tek onako da je legla, sutra ce vidjet sta ga tacno smeta, pa ce je ustimat bolje siguran sam:cool::cool:
 
Član
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

ArminM je napisao(la):
bit ce to druga prica kad se lakira u boju auta, to je sigurno,, ovo je vjerovatno i on nagurao u mraku, tek onako da je legla, sutra ce vidjet sta ga tacno smeta, pa ce je ustimat bolje siguran sam:cool::cool:

naravno
 
Član
RE: Golf III TDI 97' maska bez znaka

evo slika po dani, ali jos uvijek nisam imao vremena da sklopim to sve kako treba.
Uglavnom bolje je ovak sa maskom bez znaka... sljedece sto bi trebao uradit je spustit, i 16ke borbetice...tek ce tada doci do izrazaja... al to na proljece aBd planiram potrosilo se para na druge stvari...
ev sada stanje, prijedlozi komentari dobrodosli
 
Top