Golf III TDI

Golf III TDI

Član
RE: Golf III TDI: Slike finalnog priozvoda....20str

Čudno mjesto za tablicu al ope tvoje je izbor...boja prelijepa...pozzz:cool:
 

IGY

Član
RE: Golf III TDI: Slike finalnog priozvoda....20str

bad_look je napisao(la):
Čudno mjesto za tablicu al ope tvoje je izbor...boja prelijepa...pozzz:cool:

slazem se, da je makar branik ispeglan pa da tablica smeta tu pa hajd
a ovako bezveze zatvaras rupu za prirodno hladzenje hladnjaka, i da imat ces problema oko toga, znam jednog momka kojem je par puta auto prokuhalo radi toga ;)
 
Član
RE: Golf III TDI: Slike finalnog priozvoda....20str

IGY je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Čudno mjesto za tablicu al ope tvoje je izbor...boja prelijepa...pozzz:cool:

slazem se, da je makar branik ispeglan pa da tablica smeta tu pa hajd
a ovako bezveze zatvaras rupu za prirodno hladzenje hladnjaka, i da imat ces problema oko toga, znam jednog momka kojem je par puta auto prokuhalo radi toga ;)

ma ovo je malo sam bezze radi zonfa, eksperimentisem a i volim malo da sam drukciji, a dobro si mi napomenuo za hladnjak, vidis nisam na to razmisljao.... Ici ce ona uskoro na svoje pravo mjesto ;)
 
Član
RE: Golf III TDI: Slike finalnog priozvoda....20str

Ovih dana se radilo na elektrici auta, prvo sam kupio dva nova podizača i otišao do električara, nakon što je provjereno stanje, ustanovilo se da jedan radi samo malo zaribao te je stvaljeno ulje jedan kupljeni vraćen a jedan stavljen potpuno nov (ako kome treba auto-shop mujić 032 740 381), nešto mi muzika zafrkavala nisu htjeli zvučnici u vratima da rade te je i to popravljeno, vraćena je tablica na svoje mjesto
 
RE: Golf III TDI 97

kako je samo dobar :cool:

ej ajd nabaci mu ove bbs- ke http://www.bhtuning.com/bbs-15-4x100-t-57482.html

danas samo 150 km :icon_smile: nije sto su jeftine nego sto su dobre barem po mom misljenju :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf III TDI 97

e hvala drug :cool: a volio bih i ja, al nije dzaba:D placa se... nista sa felgicama sad za sad imam nove gume na njima a km-cica se nema za druge (citaj farbano auto nedavno)....sad zasad su ove tu ;) pozz
 
Član
RE: Golf III TDI 97

Odavno nisam nista postavio, evo malo polu profi slika





Neki ce prepoznati Ponijere :icon_biggrin:
 
RE: Golf III TDI 97

sve je odlicno ;) ali zbog predobro odradjenog gepeka mogla bi nekad da bude i maska bez znaka ;)

samo lagano :icon_smile: predobre slike ;)
 
Član
RE: Golf III TDI 97 photo sesion

boja je extra ko crna kad je tmurno vrijeme baš je trica za 10......pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf III TDI 97' folirao nesta

da se ne zakljuca tema hehe malo folirao ali nije najbolje ispalo kada se priblizi pa cu sa jaranom odradit to jos bolje. Uglavnom sad stanje je ovako..boja mu sljasti :lol:..u pozadini cvrka 130ks od amidzica


i planiram nabaviti pragove orgigi aBd cim se sakupi kakvih parica.
 
Top