golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf III

hvala vam svima.a stvarno ne znam kako izdrzat do proljeca,mada imam jos gume uzet,al i to ce brzo.a imam jos nekih planova do proljeca pokupovat,tako da mogu sve kompletirat
 
Početnik
RE: golf III

vidi, vidi armana...ovo ljeto ces imati najljepse auto u gradu...stavljaj to prije ljeta, ko ce cekat ljeto...[/align]
 
Član
RE: golf III

ma cekam gume jos,a ne znam stari kako izdrzat.cekam jos xenone da i to pripremim i opruge.to ce bit najvjerovatnije sve do proljeca,a kasnije malo poradit na unutrasnjosti.I hvala ti
 
Član
RE: golf III

Lepo ti to sredjujesh druze,jedva cekam da vidim kako ce legnuti felge,a znam da ce do 00 izgledati!!:cool:
 
Početnik
RE: golf III

nesto kontam...crni ti farovi..sto nebi i masku izmedju njih u crno ofarbao..nebi bilo lose...
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
nesto kontam...crni ti farovi..sto nebi i masku izmedju njih u crno ofarbao..nebi bilo lose...

konto sam i ja nesto tome,al cekat cu da postavim farove,mada imam u planu i bad look radit,pa sad ne znam,nesto ce od tog sigurno bit

Mr.BMW je napisao(la):
Lepo ti to sredjujesh druze,jedva cekam da vidim kako ce legnuti felge,a znam da ce do 00 izgledati!!:cool:

hvala
 
Početnik
RE: golf III

fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
nesto kontam...crni ti farovi..sto nebi i masku izmedju njih u crno ofarbao..nebi bilo lose...

konto sam i ja nesto tome,al cekat cu da postavim farove,mada imam u planu i bad look radit,pa sad ne znam,nesto ce od tog sigurno bit

ja nebi bad look na one farove, neka ih u punom izdanju..nek se vide cijeli prstenovi...kako god hoces, skonat ces do proljeca..
 
Član
RE: golf III

ma tacno skontat cu nesto vec,malo cu se posavjetovat necu na pamet radit nista,pa vidjecemo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top