Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Evo nekoliko slika mog auta

Evo malo slika gdje su sinoc skupa proveli noc na jednoj od najaci festi do sada..:D:D

ovdje je poceloo

Enesss,Black_Devil,Rale_Cazin

bbdbe8f7.jpg


1cc68169.jpg


4af18a7c.jpg
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale_cazin je napisao(la):
Jos da mi je znati ko je prvi stigao na festu :p ko zadnji..... hehehe

mahhh...ja mislio izmedu vas proci al vi mi zatvorili put..pehh...mislio sam vas preskociti jer ste mi smetali..:lol:
u mene gas normalan na 3000obrataja treca brzina..uz onu stranu..
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Ma nemas sanse ernade sa tim dizelom :) na benzin se vozi!! na plin kuha!! a na dizel ore hehe
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Meni su isto ispale extra kad sam ih dao lakirati nisam znao hoce li ispasti seljasto ili dobro kad sam ih vidio prvi put lakirane pojavila se ljubav hehehehe
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale_cazin je napisao(la):
Meni su isto ispale extra kad sam ih dao lakirati nisam znao hoce li ispasti seljasto ili dobro kad sam ih vidio prvi put lakirane pojavila se ljubav hehehehe
pa i moje su na taj fazon isto samo veca je crvena povrsina, pogledaj sl ako nisi, samo me zanima koliko si platio lakiranje i koja je ovo crvena boja:D
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

,,dodji sutra u Coralice na kafu kod Bakija u piceriju,,,da ja to bolje ogledam,,,svaka cast na uradjenom poslu
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

a preko puta pekare Euro,,,,kod caffe Roma,,,Latino....benziska barel,,,,moro si cuti za nesto od navedenog
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

...cc..a pitas za piceriju,,,ma snaces se,,,,,navrati na kafu da ogledam tog tvog golfa,,,,,..pozz..))
 
Top