Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Evo nekoliko slika mog auta

Imam ja slika dosta sa tim branikom al ne svidja mi se a i nemogu zbog hladjenja interculera kad motor ubacim treba mi sto vise zraka ako budem isao bas na nesto bolesno onda mozda cak interculer vani izbacim kompletan hocu pravo clean look al utegnut zesce detalje i sve
 
Legend
RE: Evo nekoliko slika mog auta

aha, nisam u toku koji ces motor ubacivat ?
1.8 t 150, 180, 225ks ?
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

1.8t koji naleti al cu ga odraditi u granicama nekog normalnog budzeta imam rodjaka u kanadi dolazi na proljece isto je ludjak za autima i rekao mi je donjeti kovane klipove i klipnjace ako to dodje onda ce biti bolest ako ne onda cemo nesto normalnije za sad 200tinjak konja
 
Legend
RE: Evo nekoliko slika mog auta

eo bas sad nesto gledam, mislim da na ovom braniku ima dovoljno mjesta na ovom usisu u sredini da se ubaci neki IC, da ti zadovolji te konje, al et.. u biti kazem ti da zatvoris zmigavce gore, lajsnu, i ako hoces one sa strane plastike .. njih mozes i ostavit ak ti treba za IC :D
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Tek sad dobio od kolege slike sa vw skupa u karlovcu sa profi digitalkom slikano :))
2wq67ns.jpg

15r022o.jpg
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

ma gdje si radio to,,,,i de mi rci gdje da ja odradim to napred na svog golfa 3,,,,branik,lajsnu...obrve,,iz cazina sam
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale_cazin je napisao(la):
Ej adi da te bas pitam u vezi ovih gevindi na www.carSHOPtuzla.com jom 600km jel ko probavao??? meni trebaju extra tvrde gevinde al da nisu sada previse para, kupujem i motor pa nemam para za sve
pozz

Mislim da su OK bilo je tema vec na forumu sto se tice gevindi ajd vidjet cu pa cu ti ubacit linkove ako ti je mrsko trazit !:icon_smile:

A sto se tice cijene moze se to sredi sa Arminom posalji mu PM :cool::icon_smile:

Sretno u nastavku , pratimo projekat, bolid je extra ;)

Al ford je bio :cool::icon_confused:
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Odlican Golf!
Sredio si ga sa ukusom stvarno, bas mi se svidja ;)
 
Top