Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin Postavljen GTI znak

bio sam skoro u Cazinu i nagledao sam se ljepote auta svaka cast za CAZINANJE :D , a tebi Rale zavidim na autu hehe stvarno je premocno uradjeno svaka cast na ulozenom trudu i vremenu odvojenom za ovo auto.. Svako ima svoj ukus, ali ja bi bacio jos malo bojice izmedju sredine i lijeve strane jednu crtu da autic izgleda ubitacnije ali to samo zavisi od ukusa sve najbolje druze pozzz
 
RE: Golf III by rale_cazin Postavljen GTI znak

colibri je napisao(la):
bio sam skoro u Cazinu i nagledao sam se ljepote auta svaka cast za CAZINANJE :D , a tebi Rale zavidim na autu hehe stvarno je premocno uradjeno svaka cast na ulozenom trudu i vremenu odvojenom za ovo auto.. Svako ima svoj ukus, ali ja bi bacio jos malo bojice izmedju sredine i lijeve strane jednu crtu da autic izgleda ubitacnije ali to samo zavisi od ukusa sve najbolje druze pozzz

Hvala kolega :icon_smile: ,nisam skontao sta bi ti uradio???
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Postavljen GTI znak

rale_cazin je napisao(la):
colibri je napisao(la):
bio sam skoro u Cazinu i nagledao sam se ljepote auta svaka cast za CAZINANJE :D , a tebi Rale zavidim na autu hehe stvarno je premocno uradjeno svaka cast na ulozenom trudu i vremenu odvojenom za ovo auto.. Svako ima svoj ukus, ali ja bi bacio jos malo bojice izmedju sredine i lijeve strane jednu crtu da autic izgleda ubitacnije ali to samo zavisi od ukusa sve najbolje druze pozzz

Hvala kolega :icon_smile: ,nisam skontao sta bi ti uradio???

posto si ospricao fele extra su ispale, zatamnio stakla ja bi jos dodao dvije ili jednu liniju preko njega (kao kod vajpera) ali ne bas preko pola srede auta nego malo skuceniju i to jednu siru i jednu uzu bio bi puno vise ubitacan, ali to je do tebe kao sto sam napisao svako ima svoj ukus..... nadam se da sam ti sada uspio pojasniti :D pozzz
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Postavljen GTI znak

extra svaka cast najljepsi golf ubjedljivo
 
RE: Golf III by rale_cazin Postavljen GTI znak

Hajde da vas pitam za misljenje u vezi svog auta.
Dali da skinem zadnje distancere i onda spustim auto bas brutalno ili da ga ostavim ovako kako jest a da je siri pozada????
 
RE: Golf III by rale_cazin Savjet

ostavi ovako :cool: izgleda brutalno :icon_biggrin:

probit ces rezervoar ako ga spustis i negdje zakacis :D
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Savjet

blago receno, prejakooo :cool:
najljepsa trica na forumu, a ni van njega nisam vidio ljepsu kod nas...

a ne skidaj distance bolan nebio hoces da dupetom kacis o asfalt :D , i ovako je 'ubijena' do jaja, i izgleda opasno bas.....
 
RE: Golf III by rale_cazin Savjet

Oooooooooooo danas sam pravo imao srece naletjele mi feluge za zime koje odavno trazim BBS Jubi gti 16ke :icon_smile:

2enpxzo.jpg


10x94rk.jpg


sad cu ih rastaviti i lakirati kao na ovoj slici

dzhysx.jpg



Na njima su dosle gume goodyear ultra grip 205x55x16 dvije pravo dobre dvije onako-onako, meni trebaju zimske tako da ove idu na prodaju.
 
Top