golf II GTi

golf II GTi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da,boja je baš neobična,kao da se tri prelijevaju jedna u drugu pa je katkad plav,ljubičast ili crn (sve ovisi o svjetlosti),kad se bude farbao,naručivati će se boja iz tvornice jer ovdje naprave približnu nijansu,ali nije to to
 
Legend
odlican golf, vidi se bas ocuvan..

Darth je napisao(la):
hm 160 ps.a sta je to tacno radjeno??znas ili??jel to kr verzija??
KR je 100%
no i mene interesuje kakve su to izvedbe sa 160ks, sta je pojacano, kako ga prepoznat, jel ima jos nesto karakteristicno ?

moze neku sliku motornog prostora ;);)
 
Točno,riječ je o KR izvedbi s tvorničkim tuningom koji je s 139 ks podignut na 160ks - ABT bregaste,kruće opruge ventila i dorada auspuha 4-2-1 (4 cijevi iz motora spajaju se u 2 do pola poda pa tek onda u 1 cijev)...tata mu je prvi vlasnik i kao što sam ranije spomenula,prvi je s trake koji je izešao s tim pojačanjem,bila je mala serija,od 4 koja su tad kupljena u HR,ostao je samo on.....zato su u Njemačkoj spremni ga otkupiti za 2-3 god kad po njihovim standardima to postane oldtajmer pa će postati kao izložbeni primjerak (naravno ako se ne predomislim i ostane zauvijek moj);)
 
Član
vidi ti ona borbet na dvicu, a sto neka kocka place za njima nikom nista
salim se vidim imas lijepu garazu sretno u nastavku
 
Član
Fina dvica nema sta svaka cast i tebi i tati na ocuvanju ovako lijepog -rijetkog primjerka, jedina zamjerka za ovako ocuvano auto je sto nema orginalnu policu u gepeku :lol: ...
 
Legend
corrado girl je napisao(la):
Točno,riječ je o KR izvedbi s tvorničkim tuningom koji je s 139 ks podignut na 160ks - ABT bregaste,kruće opruge ventila i dorada auspuha 4-2-1 (4 cijevi iz motora spajaju se u 2 do pola poda pa tek onda u 1 cijev)...tata mu je prvi vlasnik i kao što sam ranije spomenula,prvi je s trake koji je izešao s tim pojačanjem,bila je mala serija,od 4 koja su tad kupljena u HR,ostao je samo on.....zato su u Njemačkoj spremni ga otkupiti za 2-3 god kad po njihovim standardima to postane oldtajmer pa će postati kao izložbeni primjerak (naravno ako se ne predomislim i ostane zauvijek moj);)

cuo sam od ovih "mahalski trkaca" da imaju te ojacane serije,ali nisam mogao da vjerujem, da postoji to, dok evo nisam vidio ovaj tvoj projekat i "uvjerio se"

po cemu se moze poznat da je ojacan, jel moze koja slika motora (osim po auspuhu 4:2:1)
 
Član
Ova cura ima više konja u autima nego pola muških skupa sa foruma :lol: svaka ti dala ;) pošto voliš auta više nego šminku možda više voliš žene nego muškarce ko će znati :cool:
 
hehe :icon_smile:, voljela bi da sam se rodila ko muško jer to ima dosta svojih prednosti,ali ni ovako mi ništa ne fali,priuštila sam si sve što sam poželjela i zbog toga sam ponosna na sebe...mogu reći da sam jako ženstvena,ali u srcu lavica...a pitaš se što volim,sad ću ti odgovoriti - volim snažne aute koji na neki način karakteriziraju mene :)

nOKE : sutra uslikam pa stavim da vidiš,ali jako dobro si informiran jer inače nemaju pojma o čemu pričam ;)
 
ErRoR je napisao(la):
Fina dvica nema sta svaka cast i tebi i tati na ocuvanju ovako lijepog -rijetkog primjerka, jedina zamjerka za ovako ocuvano auto je sto nema orginalnu policu u gepeku :lol: ...

oko sokolovo :icon_smile: jedva sam tatu nagovorila da napravim novu i stavim jače zvučnike,sad je kako Bog zapovijeda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top