golf II GTi

golf II GTi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ovo je moja prva ljubav ;) koju gledam od malih nogu i sad i vozim :),86 god.,prvi primjerak s trake s tvorničkim pojačanjem na 160 ks,bio je 2 god izložbeni primjerak u Ženevi,sve u njemu je orginal.....on mi je od sva tri najdraži ;)
 
ajmo reći da volim aute koji se često ne vide na cesti,a da su legende i imaju stila ;)
planiram za 2-3 god ga odvesti natrag u tvornicu da ga otkupe,ali to ću još razmisliti jer novci se brzo potroše,ali imati ovo-to je nešto posebno
 
sad kad sam dovezla nedavno vr-a,neki su me dečki zamolili da više ne kupujem ništa da ostane što i za njih ;)
trenutno su mi ova tri dosta i ne planiram proširivati vozni park,nego održavati njih...praktički ovi auti nisu ni bili u oglasu pa moja sreća da nitko nije došao do njih prije mene,na neku ruku sam ih spasila jer ja volim povesti brže,ali treba znati gdje i kako,a ne dodati gas pa se zaletiti u prvo što naleti....:icon_sad:
činjenica je da ovih auta je sve manje i manje,jedino da izleti opet nešto dobro,tko zna možda bi i kupila ;),ali i tri registracije su previše
 
Član
corrado girl je napisao(la):
sad kad sam dovezla nedavno vr-a,neki su me dečki zamolili da više ne kupujem ništa da ostane što i za njih ;)
trenutno su mi ova tri dosta i ne planiram proširivati vozni park,nego održavati njih...praktički ovi auti nisu ni bili u oglasu pa moja sreća da nitko nije došao do njih prije mene,na neku ruku sam ih spasila jer ja volim povesti brže,ali treba znati gdje i kako,a ne dodati gas pa se zaletiti u prvo što naleti....:icon_sad:
činjenica je da ovih auta je sve manje i manje,jedino da izleti opet nešto dobro,tko zna možda bi i kupila ;),ali i tri registracije su previše

jbg mi malo zaostajemo,kazu da u Austriji na jednu registraciju mozes 2-3 auta vozit
 
istina,da sam npr.tamo samo bi premještala tablicu jer pod tim brojem kad bi me zaustavila policija,u komp bi imali popis auta koje posjedujem,ovako to na vraga ispadne kad se sračuna....od 3 200,00 kn ( s 50% popusta)pa nadalje
 
Član
Za 1: je 3200 hrk

drugi je več skoro 6400

kao i treći ??

ili nisu svi na tvoje ime?:icon_question:
 
golf je na tati,mislio je prepisati na mene,ali hoću da ostane prvi vlasnik jer i onako smo u istom dvorištu pa imam samo punomoć,a sad za plavog sam platila reg 5 000 kn,a vr-a još neću registrirati dok ga ne sredim za tehnički,sad mi je plavi u garaži pa nek vr čeka jer bi radije kupovala još nekih stvari za G60
 
Super Moderator
aj pa sta ti sve nemas a sve je super da te glava zaboli
svaka ti cast ;)
jedino mi se ne golfu felge i volan ne svidjaju al ostalo brate.... nemam rijeci
cuvaj ih ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top