Golf II GTI 8v

Golf II GTI 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz idemo dalje :D

:lol::lol::lol::lol: nemoj te mi trpati kometare nepotrebne cccc ali klip je orginalan ;);):icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz idemo dalje :D

ma ti nisi normalan hahahahaha pao sam sa stolice,hahahaqhahaah
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz idemo dalje :D

svaka cast,extra je ovo,fino ce upotpuniti enterijer,elektricar ponovo dokazuje umijece u ovim radovima:cool::cool:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz :D

elektricar je napisao(la):

Trebao si "uvaliti" jednu diodu na suprotnoj strani, odlicno se "popuni" svijetlost ;)

Ali ovo je maksimum OK sto se moze izvudje sa jedne tacke osvjetljenja... :icon_biggrin:
 
Legend
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz idemo dalje :D

svidja mi se ovo kako je uradjeno, i ja bih jos jednu metnuo tamo gdje je onaj crveni kvadratic ako moze stati :)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz idemo dalje :D

moram i ja ovo pod hitno odraditi samo ja bih zelenom jel ima kakva zelena dioda??pozzz
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz :D

srdjan014 je napisao(la):
elektricar je napisao(la):

Trebao si "uvaliti" jednu diodu na suprotnoj strani, odlicno se "popuni" svijetlost ;)

Ali ovo je maksimum OK sto se moze izvudje sa jedne tacke osvjetljenja... :icon_biggrin:

joj shuti drugu sam se popeo na vrh glave hehehe ubit ce me ako mu jos to kazem da mi odradi :lol:

srdjan014 je napisao(la):

ovo kod tebe puno bolje izgleda ;);) vačjda ce se sam sjetiti da mi to ponovo uradi:D :lol::lol::lol:

bad_look je napisao(la):
moram i ja ovo pod hitno odraditi samo ja bih zelenom jel ima kakva zelena dioda??pozzz

hmmm ima ima,,,, mozes se njemu javiti mislim elektricar-u :cool:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz idemo dalje :D

elektricar je napisao(la):

:icon_biggrin:

.nOKe je napisao(la):
svidja mi se ovo kako je uradjeno, i ja bih jos jednu metnuo tamo gdje je onaj crveni kvadratic ako moze stati :)

i meni se svidja nece biti puno boja u autu bjela i to je to jos kad satici legnu ima da bude ludnica :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz idemo dalje :D

mali update.... jedna brzinska da se vidi o cemu je rijec pozzzz do slijedeceg update....


ici ce u mat crnu i to je to za sad:icon_smile:..... veliko hvala AldinShpura :cool: na zivcima hehehhe i sto je extra uradio sve je OK;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top