golf II 91'-

golf II 91'-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Niki Lauda je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
izvadi je i nece vise svjetiti;), brate moj otidji kod elektricara nek ti vidi i budi miran, ako neznas oko elektronika neigraj se i nepravi nista sam jer ces na kraju veci problem napraviti. Nisam ti puno pomogao, ali ti je ovo savjet jer je dosta auto koja su se zapalila iz cista mira, jer ljudi voli da prckaju oko elektronike, a neznaju oko toga nista.

;););)
cesto auto kada upalis lampica aukumulatora stoji upaljena sve dok nekrenes ili zadas malo gasaa zna se desavati tako
 

LSD

Član
ja sam imao slican problem ali promijenio ....nisam znao sta da radim vishe.,....
promijenim tablu i poprskam dzekove kontakt spreom....
sad je sve OK....dakle moguuce da je da je do table....masa probija negdje....
vidi nekad navece u mraku da li kad upalish zmigavac ta lampica od punjenja mijenja intenziteet kako se upali kontrola od zmigavca pa ces znati da li je do table ;)
 
vw_tuner je napisao(la):
Niki Lauda je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
izvadi je i nece vise svjetiti;), brate moj otidji kod elektricara nek ti vidi i budi miran, ako neznas oko elektronika neigraj se i nepravi nista sam jer ces na kraju veci problem napraviti. Nisam ti puno pomogao, ali ti je ovo savjet jer je dosta auto koja su se zapalila iz cista mira, jer ljudi voli da prckaju oko elektronike, a neznaju oko toga nista.

;););)
cesto auto kada upalis lampica aukumulatora stoji upaljena sve dok nekrenes ili zadas malo gasaa zna se desavati tako

Nema potrebe da kreces, dotaknes gas... ali to je poznata pojava :icon_biggrin:
 
Član
:icon_confused:
evo još jedan problem!!
golf (1.6D) malo teže upali..kad upali trza i trokira..kad dajem gas također..a kad pustim gas gorivo se vraća iz Boš pumpe natrag prema filteru (vidi se jer su prozirna crijeva od goriva ),,dok se motor ne ugasi..
Neko je spominjao nepovratni ventil u Boš pumpi (jel to može bit problem ..gdje to stoji to ..ima li slika ?):icon_rolleyes:
 
Član
Rozimacak je napisao(la):
:icon_confused:
evo još jedan problem!!
golf (1.6D) malo teže upali..kad upali trza i trokira..kad dajem gas također..a kad pustim gas gorivo se vraća iz Boš pumpe natrag prema filteru (vidi se jer su prozirna crijeva od goriva ),,dok se motor ne ugasi..
Neko je spominjao nepovratni ventil u Boš pumpi (jel to može bit problem ..gdje to stoji to ..ima li slika ?):icon_rolleyes:

Moj prijatelj stavio nepovratni ventil izmedu filtera i bosch pumpe,i rijesio identican problem... ;)
 
Član
popravljeno!!:cool:
novi filter (prije mjesec dana promjenjen) začepljen totalno!! u dolaznoj cjevčici..
očistio filter i plovak u rezervoaru i kupio opet novi filter goriva :icon_smile::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top