Golf II 1.6 TD Intercooler Rabbit

Golf II 1.6 TD Intercooler Rabbit

druže ipak si bio u pravu..gewinde su za keca...morale bi nekakve prepravke da se uradi da bi pasalo na golf 2...al sam odustao...momak od koga sam kupio nije ni on znao da ne pašu..ispao je fer i vratio mi novac...sad sam u dilemi ne znam više šta da kupimm...konto sam obične amortizere i nekakve sportske opruge.. da ga spustim malo..to mi je nekakv cilj..da ga bar nešto malo spusti...samo ne znam kako obični amortizeri djeluju na sportske opruge...da mi neće PROPIŠATI za godinu dana...ako ko ima kakav savjet ili je već upoznat bio bi zahvalan
moj ti je drugarski savjet ako već imaš pare je da kupiš gewinde jer možeš regulisati visinu,a ima gewindi za golfa 2 na piku i odgovaraju ti i od golfa 3.(one gewinde na slici sam odmah znao da ti ne odgovaraju)
 
Član
neamam više živaca tražit..tačno ću poludit... a ima preko pika al svakakvih...može mi poslat a ono jedna pokvarena ili šta...a kad dam pare kasno je..ovako sam imao sreće momak isto iz Bihaća i fer ispao...kontao sam jeftiniju soluciju bilsten amortizere i opruge sportske.. samo ne znam paše li to... i hoćelizdržat bar 3 godine :D
 
Top