Golf Gti 16V Edition One

Golf Gti 16V Edition One

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
uhhhhhhhh
gdje me nadje :icon_smile::icon_smile:

prelijep ti je golf, fakat respect, bas mi je drago da u susjedstvu ima ovako ocuvanih i lijepih duja ;)

respect za sve sto si uradio

pS : koliko te izasao rallye front ?

pozz
 
Član
Marko_16V je napisao(la):
jeli ti sve govori o udobnosti ako kazem da sve mijenjam na autu do vide i komadica osim amortizera? :)


marko nemoj sad lagat kad budeš spaja minus za muziku ić će na pojas a ta vida nije NOVA, hahahaha

FUŠ reka bi ti "prijatelj"
 
Član
.nOKe je napisao(la):
uhhhhhhhh
gdje me nadje :icon_smile::icon_smile:

prelijep ti je golf, fakat respect, bas mi je drago da u susjedstvu ima ovako ocuvanih i lijepih duja ;)

respect za sve sto si uradio

pS : koliko te izasao rallye front ?

pozz

hvala na komplimentima.
rally front me izasao 550€ sa napuknutim desnim farom i otpilanim donjim dijelom veznog lima (a sta da kazen stvarno mi je bio napet :) )+ 1200km puta po to.
 
Legend
Marko_16V je napisao(la):
hvala na komplimentima.
rally front me izasao 550€ sa napuknutim desnim farom i otpilanim donjim dijelom veznog lima (a sta da kazen stvarno mi je bio napet :) )+ 1200km puta po to.

uh 'bem ti skrte njemce, sto ih vise nisu napravili hehe :D

odlicno izgleda na autu i moj veliki san :)

cestitke na svemu sto si uradio, stvarno auto odlicno izgleda

sretno;)
 
Član
idemo dalje...
i tako je auto vozeno svakodnevno na posao i svugdje i malo se izdrljalo pa sam ga odlucio kompletnoga rastaviti i piturati, promijeniti sve sto se treba i netreba, napraviti generalku, srediti unutrasnjost i konacno promijeniti ove ruzne felge. evo par slika dan prije rastavljanja golfa:



evo jos slika staroga i novog kljuca i meni najdraza slika koju imam od auta (drugi golf je bratov) :



ima toga jos.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top