Golf Gti 16V Edition One

Golf Gti 16V Edition One

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da predstavim i ja svoga golfa. nije nesto ali covjeka veseli :) :
dakle radi se o originalnom Wolfsburg edition (edition one) modelu.
auto je kupljen prije nesto manje od godinu ipo kao jedan od najurednijih golfova koji su se mogli kupiti (bar u hr), prva boja nikada udaren osim desnih vrata koja prosli vlasnik nije htio piturati 6-7 godina da ostane cijeli u originalnoj boji. motor je 1,8 16V PL sa 330tkm iza sebe uredno servisiran, unutrasnjost nova....
evo par slika na dan kada sam ga kupio.

.

isti dan spremljen u garazu i malo slozen da se moze normalno voziti :)
stavljeni originalni duboki branici sa maglenkama, maska bez znaka, g60 kompletan body kit, kristalni zmigavci koji su ukradeni sutradan, alu 9x16 sa distancama od 2 cm, hartmann ispusne grane..... evo koja slika nakon par dana:



nastavak slijedi....
 
Član
dobar golf... al pravo.... meni ova dvojka izgleda prejebeno kad je kultura kao ovaj npr....
 
Član
Mongo dobar Golf,a da ti nisi onaj sa VWCC sto ima garazu punu sa mnogo dobre VW i rijetke najprije opreme,a i ima Golf 1 VR6 jesi ti taj
 
Član
slucajno sam naisao na jedan meni vrlo drag detalj koji je presudio daljnjem sredivanju golfa i razlog da prestane biti auto za svaki dan i da se pocmen malo brinuti o njemu. kupljen je rally front:

....

admir jahic je napisao(la):
ni pod koju cjenu ne dolazi u Livno sa dujom nestat ce pola djelova sa njeee

prije dva vikenda mi je sa prijateljeva gti-a skinilo prednji spojler u livnu ispred lenoxa, sve znam :)
 
voza duju isto znam ih ja govorili su mi kad sam ih upoznao da im je ukro neko spojler ja reko nista cudno eto vidis sta se desava lopovi lihvarski govna jedna samo kradu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top